UKR
П'ятниця 08 Грудня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні446
Вчора749
На цьому тижні4199
Минулого тижня5069
У цьому місяці6460
Минулого місяця18620
За весь період2292561
04.01.22

Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Каховського міськвиконкому у 2021 році


За 2021 рік до виконкому Каховської міської ради надійшло 4951 звернення. Із них 84 надійшло з інших інстанцій та 354 з Урядової гарячої лінії. Основну частину звернень, що надійшли становлять заяви  - 95 %, скарги - 5 %. Протягом 2021 року в своїх зверненнях громадяни порушили 421 питання різної тематики. Основні питання, з якими звертались громадяни міста - це надання матеріальної допомоги, вжиття заходів до безпритульних тварин, надання субсидій, з питань централізованого теплопостачання, ремонт покрівель, видалення дерев, з приводу підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, надання земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку, розгляд питань щодо меж земельних ділянок, робота пасажирського транспорту, пільгові перевезення тощо.
На адресу виконкому Каховської міської ради надійшло 396 заяв від ветеранів праці, пенсіонерів та інвалідів. Велика увага приділяється саме цим людям, як найбільш вразливої категорії громадян.
Особлива увага приділялась зверненням, що надходили на адресу Президента України, Кабінету Міністрів, секретаріату Верховної Ради України, народних депутатів України, а також депутатів міської ради.
Більшість вказаних звернень до виконкому Каховської міської ради надходили на розгляд з Херсонської облдержадміністрації.
Питання, з якими зверталися мешканці міста до вищестоящих органів влади це: надання матеріальної допомоги, житлово-комунальна сфера, соціального захисту та інші питання.
Чітко дотримуються графіки особистого прийому громадян міським головою, заступниками міського голови, секретарем міської ради, управліннями та відділами міської ради.
На особистому прийомі побувало 195 мешканців міста. Основні питання, з якими звертались громадяни міста на особистому прийомі - це підвищення тарифів, ремонт житлового фонду, проведення робіт по благоустрою, з приводу якості роботи житлово-комунальних підприємств, питання соціального захисту, робота пасажирського транспорту та пільгового проїзду на міських маршрутах, надання матеріальної допомоги тощо.
Цілодобово при виконкомі працює диспетчерська служба "1505", де диспетчери надають всебічну допомогу мешканцям міста в оперативному вирішенню виникаючих проблем.
Інформація про результати роботи із зверненнями громадян щомісячно на апаратних нарадах доводиться до відома працівників управлінь, відділів та служб. Аналізуються звернення громадян, виявляються та усуваються причини, що породжують їх. Надається практична та методична допомога структурним підрозділам міської ради по роботі із зверненнями громадян: управлінню праці та соціального захисту населення, відділу міського господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, відділу містобудування та архітектури, та ін.


Головний спеціаліст загального відділу   Ганна ГУРЖЕЙ