UKR
Вівторок 20 Жовтня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


19.10.2020

Оголошення про приватизацію об’єкта малої приватизації Інформація про об’єкт приватизації: Комплекс, виробничі будівлі, загальною площею 465,0 кв.м., що розташовані за адресою: Херсонська область, м. Каховка, Семенівське шосе, будинок 1/1.

Детальніше

19.10.2020

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності Рішенням конкурсної комісії від 16.10.2020 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

Детальніше

13.10.2020

14 жовтня 2020 року, з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, в місті плануються наступні заходи:

Детальніше

09.10.2020

Оголошення
про проведення аукціону на Продовження договору оренди: частини даху будівлі Каховської школи мистецтв за адресою: Херсонська обл.,м.Каховка, вул.Панкеєвська, 6, загальною площею 114,0 кв. м
Інформація про договір оренди, що продовжується:

Детальніше

05.10.2020

Оголошення
про приватизацію об’єкта малої приватизації

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні529
Вчора1672
На цьому тижні2201
Минулого тижня10596
У цьому місяці29656
Минулого місяця29379
За весь період958821
08.07.20

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Каховської міської ради


Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Каховської міської ради – комунальна установа, що здійснює реабілітацію дітей з інвалідністю відповідно до державних соціальних нормативів у сфері реабілітації. Реабілітаційні послуги надаються дітям з 2 до 18 років з різними захворюваннями: дитячий церебральний параліч з різними ступенями ускладнення, середня та тяжка розумова відсталість, епілепсія, хвороба Дауна, ранній дитячий аутизм та інші. Кожна дитина отримує реабілітаційні послуги за індивідуальною програмою реабілітації (ІПР), яка формується після комплексного обстеження фахівцями та затверджується реабілітаційною комісією Центру. Враховуючи потребу у корекційній спрямованості навчання, виховання, реабілітації дітей з інвалідністю та їх комунікативної функції в сучасному житті, особлива увага приділяється забезпеченню фізичного та психічного здоров’я дітей.

Підвезення дітей з інвалідністю до Центру та у зворотному напрямку здійснюється на безоплатній основі.

Всі послуги надаються безоплатно та на умовах конфіденційності.

Центр розташований за адресою: м. Каховка, вул. Гірників, 5.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 07.30 – 16.30, обідня перерва 13.00 – 14.00. Телефон для довідок -05536- 2-73-53.

Директор Центру - Лазаренко Наталія Олександрівна.


На виконання Закону України «Про соціальні послуги» № 2671-VIII від 17.01.2019, Центром комплексної реабілітації дітей з інвалідністю надаються базові соціальні послуги, відповідно до державних стандартів:


Денний догляд  комплекс заходів, що здійснюється протягом робочого дня суб’єкта, що надає соціальну послугу денного догляду, і спрямований на створення умов забезпечення життєдіяльності осіб, які частково або повністю втратили здатність/не набули здатності до самообслуговування, без надання їм місця постійного проживання; (4-х годинне перебування дітей в установі - найбільш придатна форма реабілітації, адже не потребує зміни режиму та звичок дитини, не відриває від сім’ї та близьких. Передбачає проведення корекційних заходів, що сприяє формуванню знань про навколишній світ, вихованню культури поведінки, корекції відхилень, розвитку практичних умінь, необхідних для повсякденного життя та підготовки до школи. Проводяться індивідуальні та групові заняття з математики та грамоти, розвитку мовлення, малювання та аплікації, музичні заняття та заняття з фізкультури, а під час проведення учбового сніданку - навички самостійного прийому їжі, елементи етики).

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 30.07.2013 № 452.

Послуга комплексна, надається постійно у приміщенні надавача соціальних послуг.


Соціальна адаптація - комплекс заходів, що здійснюються протягом строку, необхідного для процесу активного гармонійного пристосування дітей з інвалідністю, спрямованих на усунення/пристосування обмежень життєдіяльності для підтримки соціальної незалежності, збереження та продовження їхньої соціальної активності.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015 № 514.

Послуга комплексна, надається постійно у приміщенні надавача соціальних послуг.


Консультування - допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; психологічне консультування; сприяння в отриманні правової допомоги.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 02.07.2015 № 678.

Послуга проста, надається одноразово або тимчасово, у приміщенні надавача соціальних послуг.

Також надаються інші соціальні послуги:

Соціальна реабілітація - навчання, формування, розвиток та підтримка соціально-побутових навичок (самообслуговування, комунікації, позитивної поведінки, приготування їжі, користування грошима тощо); допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними; психологічна підтримка; організація дозвілля, спортивно-оздоровчої, технічної та художньої діяльності, працетерапії, арт-терапії; надання інформації з питань соціального захисту населення тощо.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 17.12.2018 № 1901.

Послуга комплексна, надається постійно у приміщенні надавача соціальних послуг.


Соціально - психологічна реабілітація - проведення психологічного консультування та психолого-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини; створення умов для здобуття дітьми освіти з урахуванням рівня їх підготовки; здійснення трудової адаптації дітей з урахуванням їх інтересів та можливостей; надання безоплатної правової допомоги; представництво інтересів; розвиток, формування та підтримка соціальних навичок; допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення;

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 17.12.2018 № 1901.

Послуга комплексна, надається постійно у приміщенні надавача соціальних послуг.

p { direction: ltr; color: #000000; text-align: center; orphans: 2; widows: 2; background: transparent } p.western { font-family: "Times New Roman", serif; font-size: 16pt; so-language: ru-RU } p.cjk { font-family: "Times New Roman", serif; font-size: 16pt } p.ctl { font-family: "Times New Roman", serif; font-size: 10pt; so-language: ar-SA } a:link { color: #000080; so-language: zxx; text-decoration: underline } a:visited { color: #800000; so-language: zxx; text-decoration: underline }