UKR
Четвер 23 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні682
Вчора1196
На цьому тижні4087
Минулого тижня7610
У цьому місяці24343
Минулого місяця31097
За весь період2499195
02.10.20

Протокол № 28 від 30 вересня 2020 року


ГОЛОВУВАВ: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.
ЗАПРОШЕНІ: Аркуша О.В. - начальник відділу освіти Каховської міської ради, Геращенко О.М. - головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про оцінку епідемічної ситуації та роботу COVID-патрулів в місті.
Доповідають: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.
2. Про додаткові обмежувальні заходи в закладах освіти міста.
Доповідає: Аркуша О.В. - начальник відділу освіти Каховської міської ради.
3. Про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки на території міста.
Доповідає: Берещенко І.М. - начальник міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
4. Про затвердження переліку добровільних пожежних дружини (ДПД).
Доповідає: Берещенко І.М. - начальник міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
5. Про затвердження переліку об’єктів, які підлягають обов’язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами (ДАРС).
Доповідає: Берещенко І.М. - начальник міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
6. Про облаштування системами раннього виявлення надзвичайної ситуації, розроблення планів ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС) та обов’язкове страхування цивільної відповідальності на об’єктах підвищеної небезпеки.
Доповідає: Берещенко І.М. - начальник міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області., Геращенко О.М. - головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.

СЛУХАЛИ:
1. Про оцінку епідемічної ситуації та роботу COVID-патрулів в місті.
Доповідали: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.
ВИРІШИЛИ:
1.1. На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з урахуванням рішення за результатами позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 вересня 2020 року (протокол № 55), продовжити вжиття в місті заходів, передбачених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.
Термін: постійно на період карантину

1.2. Відповідно до вимог пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641, з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760, продовжити проведення перевірок щодо виконання протиепідемічних заходів згідно з "зеленим" рівнем епідемічної безпеки, встановленим на території міста Каховка.
Термін: постійно на період карантину

1.3. Відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів, відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла, відділу економіки, комунального майна та землі, управлінню праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, Каховському відділу поліції Національної поліції України у Херсонській області (за згодою), Каховському МРУ ГУ ДПСС у Херсонській області (за згодою) забезпечити участь працівників (як самостійно так і в складі спільних груп) у роботі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів підприємств, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину

 

СЛУХАЛИ:
2. Про додаткові обмежувальні заходи в закладах освіти міста.
Доповідала: Аркуша О.В. - начальник відділу освіти Каховської міської ради.
В одному із закладів освіти міста виявлено учня одного із старших класів з лабораторно підтвердженим захворюванням на COVID-19. Учні даного класу переведені на дистанційний режим навчання. За проведеним ПРЛ-дослідженням виявлено ще одну інфіковану особу, яка на даний час знаходиться на самоізоляції.
ВИРІШИЛИ:
2.1. Управлінню освіти Каховської міської ради:
- заборонити на період карантину проведення виїзних екскурсій закладами освіти;
- забезпечити своєчасне реагування на випадки інфікування учасників навчального процесу та виконання "Протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19", затверджених постановою Головного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 та "Алгоритму дій керівника ЗЗСО у разі виявлення у здобувача освіти та/або працівника ЗЗСО ознак гострої респіраторної хвороби" (далі - Алгоритм дій), затвердженого наказом Управління освіти Каховської міської ради від 27.08.2020 року № 88 "Про заходи безпеки у закладах загальної середньої освіти у новому 2020/21 навчальному році";
- проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу із працівниками та батьками щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції та покроковим діям згідно Алгоритму дій.
Термін: постійно на період карантину

СЛУХАЛИ:
3. Про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки розташованих на території міста.
Доповідав: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.
ВИРІШИЛИ:
3.1. Інформацію прийняти до відома.
3.2. Перелік потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки, розташованих на території м. Каховка затвердити.

СЛУХАЛИ:
4. Про затвердження переліку добровільних пожежних дружини (ДПД).
Доповідав: Берещенко І.М. - начальник міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
ВИРІШИЛИ:
4.1. Інформацію прийняти до відома.
4.2. Перелік добровільних пожежних дружини затвердити.


СЛУХАЛИ:
5. Про затвердження переліку об’єктів, які підлягають постійному та обов’язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами.
Доповідав: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.

 

ВИРІШИЛИ:
5.1. Інформацію прийняти до відома.
5.2. Перелік об’єктів, які підлягають постійному та обов’язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами затвердити.

СЛУХАЛИ:
6. Про облаштування системами раннього виявлення надзвичайної ситуації, розроблення планів ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС) та обов’язкове страхування цивільної відповідальності на об’єктах підвищеної небезпеки.
Доповідали: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області, Геращенко О.М. - головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
ВИРІШИЛИ:
6.1. Відкоригувати, а в разі необхідності, розробити та затвердити плани ліквідації аварійних ситуацій на об’єктах з урахуванням розділів інженерно-технічних заходів.
6.2. Забезпечити облаштування об’єктів системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей в разі їх виникнення.
6.3. Забезпечити обов’язкового страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання, на балансі яких знаходяться об’єкти підвищеної небезпеки.
Керівники потенційно-небезпечних об’єктів
та об’єктів підвищеної небезпеки (за згодою)
Термін: до 01.01.2021 року

 

 


Перший заступник міського голови з питань діяльності
виконавчих органів міської ради, перший заступник
голови міської постійної комісії з питань техногенно-
екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій                                                     Ю.О.Заремба

 

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                                                                О.В.Сбітнєв