UKR
Субота 13 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні237
Вчора855
На цьому тижні4761
Минулого тижня8617
У цьому місяці13378
Минулого місяця34012
За весь період2457133

Про затвердження протоколу № 1 від 05.12.2018 рішення комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік (оновлено)


Відповідно до Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді" та Декларації Верховної Ради України від 15.12.1992 № 2859-XII "Про загальні засади державної молодіжної політики", а також відповідно до Постанови Верховної Ради України від 23.02.2017 № 1908-VIII "Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Ціннісні орієнтації сучасної української молоді", на виконання в місті Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 148 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", згідно з рішеннями сесій міської ради від 24.11.2016 року № 422/23 "Про міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" та від 26.07.2018 № 1176/58 "Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 24.11.2016 № 421/23 "Про міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді", з метою виховання лідерів молодіжного руху та сприянню розвитку молодіжного руху міста, матеріального стимулювання та засвідчення особистих досягнень кращих представників обдарованої молоді міста і подальшого їх творчого розвитку, керуючись пунктом 20 статі 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":
1. Затвердити протокол та рішення комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік (протокол № 1 від 05.12.2018 додається): у номінації "Освіта" - Новік Дар’я Геннадіївна та Суботіна Аліна Геннадіївна; - в номінації "Спорт" - Кузнєцов Дмитро Вікторович та Пантелеєв Максим Валерійович; - в номінації "Культура" - Бойко Іван Сергійович та Сьомік Олена Юріївна; - в номінації "Ліцей" - Кондратюк Анна Михайлівна; - в номінації "Молодіжна політика" - Пашинський В’ячеслав Васильович, Ліфінцева Вікторія Юріївна та Мінська Олеся Валентинівна.
2. Відділу у справах молоді та спорту (Зубков В.А.), управління освіти (Гончар М.В.), відділу культури (Садова А.М.) забезпечити виконання цього розпорядження у 2019 році.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Потоскуєва О.В.

 

Міський голова                       А.А.Дяченко

 

Затверджено
розпорядження міського голови
_______________ № ________

ПРОТОКОЛ
засідання комісії по призначенню персональних стипендій
Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік

05.12.2018 м. Каховка № 1

Голова - Потоскуєв О.В.
Секретар - Кашулін С.Г.
Присутні: члени ради: Зубков В.А., Волкова Н.В., Круковська О.Я., Соколова Л.О., Нечітовський К.В.
Запрошенні: - Сіренко Н.Є, Кондратюк А.М.

Потоскуєв О.В.: з 9 членів комісії присутні 7. Які будуть пропозиції? Кворум є.
Зубков В.А.: пропоную розпочати.
Потоскуєв О.В.: Прошу голосувати. Одноголосно. На порядку денному в нас основних вісім питань і дев’яте - "Різне". Чи є у присутніх доповнення або побажання до порядку денному? Не має. Тоді голосуємо. Хто "За"? Всі "За". Порядок денний прийнятий одноголосно. Секретар нашого засідання (згідно з розпорядженням міського голови від 13.11.2018 № 237-р "Про затвердження складу комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік") є заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Кашулін С.Г. Сьогодні номінантів від відділу культури буде представляти головний спеціаліст відділу Сіренко Н.Є. (начальник відділу Садова А.М. у відпустці). На засіданні комісії, також присутня кандидат на стипендію в номінації "Ліцей" Кондратюк А.М.
1 питання. Слухали: заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік Потоскуєва О.В. Голова комісії надав інформацію щодо відповідності поданих документів на 10 номінантів і які відповідають рішенням сесії міської ради від 14.11.2016 № 301 "Про міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" та від 26.07.2018 № 1176/58 "Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 24.11.2016 № 421/23 "Про міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді". Крім цього звернув увагу, що в номінації "Молодіжна політика" вперше три номінанти. Він також ознайомив присутніх з розпорядженням міського голови від 13.11.2018 № 237-р "Про затвердження складу комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік" (додається).
2 питання. Слухали: начальника відділу у справах молоді та спорту, заступника голови комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік Зубкова В.А. (Копія рішення сесії міської ради від 26.07.2018 № 1176/58 "Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 24.11.2016 № 421/23 "Про міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" додається).
Виступили: Потоскуєв О.В.: якщо питань до Віктора Анатолійовича (Зубков) немає то прошу його інформацію взяти до відома.
3 питання. Слухали: головного спеціаліста відділу розвитку освіти управління освіти Круковську О.Я. про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій Каховської міської ради в номінації "Освіта" на 2019 рік (Подання додаються).
Виступили: Соколова Л.О.: як відбувався відбір кандидатів на стипендію?
Круковська О.Я.: відбір кандидатів проходив через колегію управління освіти, через
2
обговорення кандидатур з директорами шкіл.
Потоскуєв О.В.: як ми голосуємо?
Зубков В.А.: спочатку голосуємо по номінаціям, а потім в кінці за весь список разом.
Потоскуєв О.В.: якщо питань, доповнень або зауважень до Оксани Яківни (Круковська) немає то прошу голосувати за дві кандидатури в номінації "Освіта" - Новік Дар’ю Геннадіївну і Суботіну Аліну Геннадіївну. Хто "За"? Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію Каховської міської ради в номінації "Освіта" у 2019 році учениці 10 класу ЗОШ № 6 Новік Дар’ї Геннадіївні та учениці 11 класу Каховського НВК "Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов" Суботіній Аліні Геннадіївні.
4 питання. Слухали: заступника начальника відділу у справах молоді та спорту, секретаря комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік Кашуліна С.Г. про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій Каховської міської ради в номінації "Спорт" на 2019 рік (Подання додаються).
Виступили: Потоскуєв О.В.: якщо питань, доповнень або зауважень до інформації Сергія Геннадійовича (Кашулін) немає то прошу голосувати за кандидатури в номінації "Спорт" Кузнєцова Дмитра Вікторовича та Пантелеєва Максима Валерійовича. Хто "За"? Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію Каховської міської ради в номінації "Спорт" у 2019 році Майстру спорту України з футболу, головному тренеру футбольної команди СК «Каховка» Кузнєцову Дмитру Вікторовичу вперше та вдруге - чемпіону України серед юніорів з кросу, кандидату в майстри спорту України Пантелеєву Максиму Валерійовичу.
5 питання. Слухали: головного спеціаліста відділу культури Сіренко Н.Є. про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації "Культура" на 2019 рік. (Подання додаються).
Виступили: Потоскуєв О.В.: якщо питань, доповнень або зауважень до Наталії Євгеніївни (Сіренко) немає то прошу голосувати за кандидатури в номінації "Культура" Бойка Івана Сергійовича та Сьомік Олену Юріївну. Хто "За"? Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію Каховської міської ради в номінації "Культура" у 2019 році учаснику народного ансамблю танцю «Надія» МПК "Меліоратор" Бойку Івану Сергійовичу та учениці Каховської школи мистецтв, клас "Сольний спів" та клас «Фортепіано» Сьомік Олену Юріївну.
6 питання. Слухали: майстра виробничого навчання ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" Волкову Н.В. про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації "Ліцей" на 2019 рік. (Подання додаються).
Виступили: Потоскуєв О.В.: якщо питань, доповнень або зауважень до Наталії Володимирівни (Волкова) немає то прошу голосувати за кандидатуру в номінації "Ліцей" Кондратюк Анну Михайлівну. Хто "За"? Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію Каховської міської ради в номінації "Ліцей" у 2019 році заступнику директора ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" з виховної роботи Кондратюк Анні Михайлівні.
7 питання. Слухали: начальника відділу у справах молоді та спорту, заступника голови комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік Зубкова В.А про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій Каховської міської ради в номінації "Молодіжна політика" на 2019 рік (Подання додається).
Виступили: Потоскуєв О.В.: якщо питань, доповнень або зауважень до Віктора Анатолійовича (Зубков) немає то прошу голосувати за кандидатури в номінації "Молодіжна
3
політика" Пашинського В’ячеслава Васильовича, Ліфінцеву Вікторію Юріївну та Мінську Олесю Валентинівну. Хто "За"? Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати вдруге персональну стипендію Каховської міської ради в номінації "Молодіжна політика" у 2019 році члену міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради Пашинському В’ячеславу Васильовичу. та вперше члену міського учнівського парламенту старшокласників, члену ініціативної групи "ArtArea", учасниці школи кіно і телебачення "КіТ" Ліфінцевій Вікторії Юріївні та члену ММГО "Мотоклуб "Колеса Дракона", члену Каховської паланки УДЮТ "Січ", члену ММГО "Молода Січ"Мінській Олесі Валентинівни.
8 питання. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік Потоскуєва О.В. про винесення рішення по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік: таким чином, за рішенням комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді, персональними стипендіатами Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік обрано:
- в номінації "Освіта" - Новік Дар’я Геннадіївна та Суботіна Аліна Геннадіївна;
- в номінації "Спорт" - Кузнєцов Дмитро Вікторович та Пантелеєв Максим Валерійович;
- в номінації "Культура" - Бойко Іван Сергійович та Сьомік Олена Юріївна;
- в номінації "Ліцей" - Кондратюк Анна Михайлівна;
- в номінації "Молодіжна політика" - Пашинський В’ячеслав Васильович, Ліфінцева Вікторія Юріївна та Мінська Олеся Валентинівна.
Потоскуєв О.В.: відділу у справах молоді та спорту (В.А.Зубков):
1) підготуйте до 14 грудня 2018 року відповідний проект розпорядження міського голови "Про затвердження протоколу рішення комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік";
2) підготуйте також інформацію на чергове засідання міської Ради з питань молодіжної політики (в січні 2019 року).
3) підготуйте інформацію також на офіційний сайт територіальної громади міста, в групу "Каховська міська рада" у соцмережі facebook та в ЗМІ.
9 питання. Різне.
Зубков В.А.: я запрошую всіх присутніх 23 грудня в МПК "Меліоратор" на (початок в 17:30) ІІІ Міський турнір шкільних команд КВН на Кубок Каховської Відкритої ліги КВН. Круковська О.Я.: я теж всіх присутніх запрошую 27 грудня 2018 року до Каховської школи мистецтв на "Свято обдарованих". Початок свята о 11:00.
Потоскуєв О.В.: Дякую всім за роботу по відбору номінантів та підготовці їх документів на комісію. Особлива подяка відділу у справах молоді та спорту, який координує виконання міської Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді". Засідання комісії оголошую закритим.

Заступник міського голови з питань діяльності
виконавчих органів ради, голова комісії по
призначенню стипендій Каховської міської ради
для обдарованої молоді на 2019 О.В.Потоскуєв

Заступник начальника відділу у справах молоді
та спорту, секретар комісії по призначенню
персональних стипендій Каховської міської
ради для обдарованої молоді на 2019 рік С.Г.Кашулін