UKR
Понеділок 26 Вересня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні391
Вчора1196
На цьому тижні391
Минулого тижня8640
У цьому місяці20517
Минулого місяця21199
За весь період1956069

Про підтримку звернення депутатів Каховської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій, та повернення нормативів нарахування субси


Керуючись статтями 10, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 46 Регламенту Каховської міської ради VIІI скликання, на підставі звернення фракції політичної партії «Європейська Солідарність» в Каховській міській раді VIІI скликання, міська рада

вирішила:

1. Підтримати звернення депутатів Каховської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій, та повернення нормативів нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016 - 2018 років.
2. Доручити керуючому справами виконкому В. ЧЕРНЯВСЬКОМУ направити звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської етики та регламенту (О. РАДІОНОВА).

 


Міський голова                          Віталій НЕМЕРЕЦЬ

 

Додаток до рішення
сесії міської ради
від _____________ № _______

 

Президенту України
В. ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Кабінету Міністрів України

Верховна Рада України


Звернення депутатів Каховської міської ради
щодо скасування постанови щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій, та повернення нормативів нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016 - 2018 років

Ми, депутати Каховської міської ради висловлюємо свою стурбованість
тим, що Команда Володимира Зеленського продовжує звуження соціальних прав українців.
З сумом констатуємо, що після перенесення термінів широко розрекламованого підвищення пенсій та мінімальної зарплати, скасування підвищень зарплат вчителям та медикам, відсутності індексацій пенсій чорнобильцям, військовим пенсіонерам, науковцям та іншим, під «каток» антисоціальної політики влади потрапили субсидіанти.
Так, з 1 травня 2021 року, Уряд Зеленського - Шмигаля запровадив по суті нову систему призначення субсидій для українців.
Зокрема, кожна родина, яка отримує субсидію, для її переоформлення повинна заново здати заяву і декларацію доходів і видатків. Тобто близько 3 млн родин зобов‘язані знов йти на поклон до чиновників, принести купу папірців, довідок та виписок для того, щоб отримати допомогу від держави.
Особливо цинічно це виглядає на тлі жорстких карантинних заходів. З одного боку, влада постійно закликає до самообмежень та дотримання норм самоізоляції людей старшого віку, а з іншого - заганяє цих людей у черги, скупчення, нервову атмосферу переоформлення субсидій в управліннях соцзахисту, місцевих органах влади.
Слід зазначити, що після докорінної реформи системи субсидій командою Петра Порошенка, з 2015 року субсидію можна було отримати лише за заявою громадянина. А переоформлення субсидій відбувалося АВТОМАТИЧНО. Без потреби подачі нових заяв, стояння в чергах та подання нових декларацій і довідок.
І все це фактично зруйновано нинішньою некомпетентною владою.
Ще одним ударом для субсидіантів стало рішення Уряду ліквідувати комісії місцевих органів влади щодо призначення субсидій. Ці комісії розглядали різні життєві ситуації претендентів на субсидії, винятки з правил та особливості кожної родини.
Станом на сьогодні - біля 40% субсидій було призначено саме цими комісіями. Ліквідація комісій призведе до втрати права на отримання допомоги від держави значної кількості українців.
Мета нинішньої влади - не допомогти українцям у непрості часи пандемії, шаленого підвищення цін, тарифів на ЖКП, газ та електрику для населення. Мета ЗЕ-уряду - зекономити кошти на зубожінні українців, суттєво скоротити кількість субсидіантів та спрямувати «зекономлені» кошти на корупційні схеми типу «Великого крадівництва».
З огляду на це, вимагаємо від Уряду негайно:
- скасувати постанову щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій;
- переоформити в автоматичному режимі всім субсидіантам належні їм субсидії на новий термін;
- відмовитися від подачі декларацій субсидіантами, натомість здійснювати призначення субсидій, використовуючи бази даних органів державної влади, Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби;
- повернути нормативи нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016 - 2018 років;
- внести на розгляд ВРУ проект змін до Закону про держбюджет на 2021 рік з метою додаткового фінансування програми субсидій в Україні.


Секретар ради                  Ірина ГОНЧАРОВА