UKR
Четвер 22 Березня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


22.03.2018

Проект інвестиційної програми КВУ "Каховський водоканал"

Детальніше

12.03.2018

Центр надання адміністративних послуг Каховської міської ради повідомляє

Детальніше

06.03.2018

15 березня 2018 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

05.03.2018

Інформація про результати проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста

Детальніше

02.03.2018

Шановні власники гаражів, розташованих у дворах багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків у місті Каховці!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні289
Вчора315
На цьому тижні1327
Минулого тижня2482
У цьому місяці6306
Минулого місяця8000
За весь період306145
19.01.17

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами та доповненнями), з метою забезпечення відкритості діяльності органів влади, залучення громадян до участі в управлінні державними справами, підтримання постійного діалогу з громадськістю та врахування громадської думки у процесі формування та реалізації державної політики при виконавчому комітеті Каховської міської ради створюється Громадська рада на 2017-2019 роки.
УСТАНОВЧІ ЗБОРИ Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради відбудуться 16 березня 2017 року в приміщенні Актової зали Каховської міської ради, за адресою вул. Велика Куликовська, 103, м. Каховка. Початок зборів о 15:00, початок реєстрації о 14:00 (при собі мати документ, що посвідчує особу).
Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, для подачі заявок для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.
Громадська рада при виконавчому комітеті Каховської міської ради як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами та доповненнями) та Положення про Громадську раду при виконкомі Каховської міської ради (рішення виконавчого комітету від 12.07.2011 № 247 зі змінами та доповненнями).
Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради (згідно рішення виконавчого комітету Каховської міської ради № 20 від 17.01.2017):
1. Коваль Віталій Сергійович - головний спеціаліст юридичного відділу
2. Ковтун Роман Григорович - ГО "Каховське народне ополчення"
3. Куліда Олег Васильович - начальник відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю
4. Матвієнко Петро Олександрович - керівник ГО ОГП "Щит"
5. Назарук Олександр Іванович - відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської спілки "Кордон" в м. Каховка
6. Філенко Микола Іванович - Каховська міськрайонна організація Асоціації ветеранів Міністерства внутрішніх справ України
7. Яковенко Сергій Михайлович - ГО "Громадянська відповідальність"

Учасники установчих зборів визначать кількісний та персональний склад Громадської ради, до якої можуть бути обрані не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства.
Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах, відповідно до Положення про Громадську раду, до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства та засвідчена печаткою.
Заява має містити низку обов’язкових реквізитів, зокрема:
• повне найменування інституту громадянського суспільства (відповідно до реєстраційних документів) та його контактні дані;
• найменування ініціативної групи - отримувача заяви;
• прізвище, ім’я, по батькові та посаду особи, уповноваженої представляти інститут громадянського суспільства на установчих зборах;
• перелік додатків до заяви;
• дату складання заяви;
• згоду інституту громадянського суспільства та особи, що має право на вчинення дій від імені інституту громадянського суспільства на оприлюднення поданої інформації.

Перелік належним чином засвідчених додатків до заяви:
• рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, засвідчене печаткою (у разі її наявності);
• біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (у друкованому та електронному вигляді у форматі .doc);
• копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
• інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (у друкованому та електронному вигляді у форматі.doc).

Представники суб’єктів громадянського суспільства, які не дотримались встановлених вимог щодо подання документів до участі в установчих зборах не допускаються, документи, надані суб’єктами громадянського суспільства для участі в установчих зборах, поверненню не підлягають.
Прийом документів триватиме до 03 березня 2017 року. Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103 (каб. 410).

Не пізніше 10 березня 2017 року на офіційному сайті територіальної громади міста в рубриці «Громадська рада» буде оприлюднено протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради щодо складу учасників установчих зборів.


Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради