П'ятниця 28 Лютого 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗМАГАННЯ З ШАШОК «ОДНЕ НЕБО – ОДИН СВІТ» СЕРЕД ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ.

04.06.2018

З нагоди відзначення у Каховці Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2018 року в шаховій кімнаті ДЮСШ Каховської міської ради відбулись змагання з шашок-64 «Одне небо-один світ» серед дітей з обмеженими функціональними можливостями. Змагання були організовані Каховською філією «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради, при підтримці управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради та адміністрації ДЮСШ.
В змаганнях взяли участь 16 дітей різного віку. За результатами шашкового турніру перше місце виборов Зеленько Андрій, друге місце посіла Міхеєнко Ангеліна, третє - Смашнов Кирило. Переможець та призери нагороджені грамотами та медалями, а всі учасники змагань отримали чудові солодкі заохочувальні подарунки від організаторів.