Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

В Каховці відбувся футбольний матч з нагоди відзначення 70-річчя Заслуженого працівника фізичної Культури і спорту України В.І.Коваленка.

27.06.2018

23 червня 2018 року на каховському стадіоні «Олімпійський» відбулися урочистості та футбольний матч ветеранів футбольних команд «Меліоратор» (Каховка) і «КЗЕСО» (Каховка) з нагоди відзначення 70-річного ювілею Заслуженого працівника фізичної Культури і спорту України Віктора Івановича Коваленка.
Віктор Іванович значну частину свого життя присвятив розвитку футболу в Каховці та вивів його на новий, більш якісний рівень. Разом з командами «Меліоратор» та «КЗЕСО», які він свого часу очолював як головний тренер, Віктор Іванович Коваленко успішно підкорював обласні, національні та міжнародні футбольні вершини. Саме Віктор Іванович у 2005 році привів футбольну команду «КЗЕСО» до, поки що, найвищої вершини в історії аматорського футболу України - бронзовим медалям Кубку Регіонів УЄФА сезону 2004/2005 років.
Перед початком товариського матчу відбулось урочисте привітання ювіляра. За багаторічну плідну футбольну та спортивно-громадську діяльність Віктору Івановичу дякували та вітали почесні гості заходу:
- Герой України, Голова правління ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування», почесний президент футбольної команди «КЗЕСО» - Микитин Ярослав Іванович;
- Віце-президент компанії «Чумак», президент футбольної команди «КЗЕСО» - Приходько Олексій Петрович;
- Заступник голови Херсонської обласної федерації футболу - Володін Володимир Миколайович - який нагородив ювіляра «Подякою за вагомий внесок у розвиток футболу в Херсонській області» та медаллю «За заслуги» від Федерації Футболу України;
- Перший заступник каховського міського голови Кожем’якін Олег Володимирович;
- Голова правління громадської організації «Тенісний клуб «Каховка» - Комягін Володимир Петрович.
До привітань почесних гостей приєднались футболісти обох команд та вболівальники. Віктор Іванович також отримав музичний подарунок від солістки міського Палацу культури «Меліоратор» Галини Скріпниченко.
А далі всі присутні стали свідками видовищного футбольного матчу у виконанні ветеранів футбольних команд «Меліоратор» та «КЗЕСО». У складі обох команд на поле виходили добре відомі вболівальникам футболісти: Юрій Мартинов, Юрій Смагін, Віктор Бакум, Олександр Бокарєв, Сергій Чудак, Олександр Матвеєв, Дмитро Кузнєцов, Валерій Михальченко, Сергій Дегтярьов, Володимир Лебідь, Анатолій Жосан, Олександр Дробиш, Юрій Комягін, Олексій Ананічев, Олег Богомол, Віталій Камінєв, Юрій Повх, Олександр Семеренко, Артем Хмара, Олег Чайка, Олександр Толкач, Сергій Корольський, Сергій Кисельов та багато інших. Матч видався на славу і навіть дощова погода не стала на заваді майстрам шкіряного м’яча, які порадували вболівальників зливою забитих м’ячів. Основний час гри завершився внічию - 5:5. А у серії післяматчевих пенальті кращими виявились футболісти команди «КЗЕСО».
Від імені всіх вболівальників, гостей та організаторів заходу висловлюємо щирі вітання Віктору Івановичу Коваленку з 70-річним ювілеєм, бажаємо йому міцного здоров’я, наснаги, життєвого оптимізму, родинного благополуччя та спортивного довголіття!
Також висловлюємо подяку організаторам цього футбольного свята в Каховці:
- Каховська міська рада (відділ у справах молоді та спорту, відділ культури);
- ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» (Голова правління - Микитин Ярослав Іванович);
- ПрАТ «Таврійські ігри» (керівник Баграєв Микола Георгійович);
- Приватне сільськогосподарське підприємство «Діамант» (директор - Дроздік Сергій Миколайович);
- ПрАТ «Чумак» (директор - Шевченко Костянтин Петрович);
- ТОВ «Агробізнес» (директор - Репілевський Едуард Вікторович);
- ТОВ «Тройка» Мінеральна вода «Каховка» (директор Романенко Руслан Васильович);
- ТОВ «Віндкрафт» (директор - Аксель Фредерік);
- Державне підприємство «Дослідне господарство «Асканійське» (директор - Найдьонов Віктор Григорович);
- Приватний підприємець Мунтян Василь Леонідович;
- ТОВ «Терра Тарса Україна» (директор - Гоголєв Андрій Іванович);
- Спортивний клуб «Каховка» (спортивний директор - Хомінець Ігор Вікторович);
- Рада ветеранів-прикордонників (голова - Куля Володимир);
- ТОВ «Зерма України» (директор - Гребенюк Петро Олексійович);
- Приватний нотаріус Коршунова Людмила Анатоліївна;
- ГО «Тенісний клуб «Каховка» (голова правління - Комягін Володимир Петрович);
- Фермерське господарство «Юг» (керівник - Могила Віталій Анатолійович).