Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

В КАХОВЦІ ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З БОКСУ СЕРЕД ЮНАКІВ

30.05.2018

26 травня 2018 року в спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради відбулась відкрита першість ДЮСШ з боксу серед юнаків та дівчат з нагоди відзначення Олімпійського дня в Україні. Вперше, так би мовити, у «бойових умовах» було випробувано новий боксерський ринг, придбаний для відділення боксу Каховської ДЮСШ за рахунок коштів міського бюджету. Змагання, учасниками яких стали близько 100 юних боксерів з Каховки, Херсона, Н.Каховки, Таврійська, Генічеського, Чаплинського та Новотроїцького районів, в урочистій обстановці відкрив каховський міський голова Андрій Дяченко.
За підсумками турніру переможці та призери у всіх вікових та вагових категоріях були нагороджені дипломами та медалями від організаторів.