П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ

25.06.2018

24 червня в міськвиконкомі відбулося традиційне засідання молодіжного круглого столу, присвяченого Дню Молоді та Дню Конституції України. На початку його засідання начальник відділу у справах молоді та спорту Зубков Віктор поздоровив присутніх з Днем молоді та Днем Конституції України та поздоровив лауреата Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України в 2017 році Папаконстанді Марію. Вчитель Каховської гімназії Аркуша Сергій розповів присутнім про свою участь в ІІ-му Міжнародному оперному open air фестивалі "OPERAFEST TULCHYN" (Сергій переклав культову рок-оперу "Ісус Христос Суперзірка" легендарного Ендрю Ллойд Веббера на українську мову). Практикантка відділу у справах молоді та спорту 2018 року Слободян Олександр проінформував присутніх про заходи до Дня молоді та Дня Конституції України в Каховці та запропонував переглянути відезвіт "Молодіжний вектор 2018". Про реалізацію в 2018 році проекту ГО "Молодіжна організація "Нічна Мана" "Клуб" волонтерів "Лицарі добра" та проекту ініціативної групи "Місто законів" "Школа правознавців" проінформувала присутніх керівник ГО "МО "Нічна Мана" Радіонова Ольга. Інформацію про проведення молодіжному табору "Острівна республіка-2018" (22-24.06., острів "Крисиний") та про підготовку молодіжного табору "Січ на Івана Купала. 20 років потому" (06-08.07.2018, Сосновий бір) надав Безкоровайний Василь, наказний отаман Каховської паланки УДЮТ "Січ". Про участь команди "ГУК" (гімназія) в Міжрегіональному проекті "Профі Кемп" проінформувала члени команд "ГУК" на чолі з їх керівником Стрільчук Світлани, а Ісаєва Дарʼя презентувала ініціативну групу "Secondary Trash" та проблему над реалізацією, якої вони працюють ("Впровадження сортування сміття в загальньоосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста"). В роботі круглого столу взяли участь: заступник начальника відділу у справах молоді та спортуКашулін С.Г., головний спеціаліст відділу економіки, комунального майна та землі Каменева А.А., головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Базилевич В.І., депутат міської ради Потаскуєв О.В., директор ЦДТ Литвиненко О.В., члени міської Ради з питань молодіжної політики, учні-члени міського учнівського парламенту старшокласників, практиканти відділів міської ради 2015-2018 років, представники громадських молодіжних організацій міста, ініціативних груп, представники ЗМІ, Каховської школи кіно і телебачення "КіТ" та активісти молодіжного руху міста.