UKR
Понеділок 18 Лютого 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Виконком 12.07.2016: оздоровлення дітей, тарифи та видатки на капітальні ремонти


13.07.2016

12 липня відбулося засідання виконавчого комітету, на якому протягом години члени виконкому на чолі з міським головою Андрієм Дяченком розглядали важливі для громади міста питання.
Найбільше обговорень викликали пропозиції по внесенню змін до міського бюджету на 2016 рік, доцільність яких озвучив начальник фінансового управління Олександр Гончаров. Серед іншого, було схвалено виділити: 1 млн грн - на капітальний ремонт будівлі колишньої вечірньої школи; 75 тис. грн - на експертне обстеження спортзалу на СК "Олімпійський" та 70 тис. грн - на капітальний ремонт трибун; 50 тис грн - на програму з матеріальної допомоги; 17,4 тис. грн - на оздоровлення дітей з синдромом Дауна. Також заплановано ремонт ганку біля міського палацу культури "Меліоратор", видатки на ремонт системи опалення та встановлення вікон.
Дискусії викликало питання щодо закупівлі путівок у літні табіри за рахунок міського бюджету для дітей з інших областей. І якщо рішення про відпочинок дітей прифронтових зон (50 путівок) не викликало жодних сперечань, то пропозиція щодо забезпечення 15 путівками дітей інших областей була відхилена. То ж зійшлися на тому, що було вирішено виділити 100 тис. грн на 50 путівок для відпочинку дітей з Луганської та Донецької областей.
В не менш гарячих дискусіях було розглянуто питання про затвердження тарифів на послуги із вивезення побутових відходів: невдовзі на городян чекає підвищення плати за вивезення сміття на 13%.
Про підсумки весняного призову доповів начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Начальник відділу освіти Михайло Гончар запропонував стимулювання педагогічних кадрів шляхом збільшення кількості стипендій (а відтак і фінансування) з 5 чол. до 10 чол.
Також на засіданні заслухали звіт щодо звернень громадян. Загалом, до виконкому Каховської міської ради за останні півроку надійшло 713 звернень, серед яких найбільше - про встановлення індивідуального опалення. Та й це не дивно, адже у зв’язку з підвищенням тарифів це питання турбує багатьох городян. Зараз, поки триває перехідний період, городяни мають можливість усім будинком переходити на такий вид опалення.
Усього під час засідання було розглянуто і схвалено 20 питань. Невдовзі прийняті рішення можна буде переглянути тут: 

http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2016_rik_175

 

Фото: