UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПозачергова сесія розглянула два питання


20.07.2016

20 липня 2016 року у великому залі засідань відбулася 16 позачергова сесія міської ради. На її розгляд було винесено питання:
1) Про підтримку звернення депутатів Каховської міської ради до Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо повернення пільгової ціни на газ та невідкладне скасування рішення стосовно підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.
2) Про дострокове припинення повноважень.
Розпочали з першого. Після тривалих дебатів та виступів (в тому числі і мешканців міста), розглянувши звернення депутатів Каховської міської ради VII скликання від Каховської міської організації партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Каховської міської організації "Радикальна партія Олега Ляшка" в Херсонській області, з метою забезпечення соціального захисту населення м. Каховка, зняття соціальної напруги серед мешканців міста, недопущення падіння рівня життя населення, що відбувається на тлі скорочення рівня витрат на оплату праці, зростання інфляції, росту споживчих цін, безробіття, враховуючи основні принципи державного регулювання цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, керуючись ст.ст. 10, 25, 26, 34, 46 ч.7, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в України", міська рада вирішила підтримати звернення депутатів Каховської міської ради до Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо повернення пільгової ціни на газ та невідкладне скасування рішення стосовно підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. Рішення міської ради та подані звернення будуть надіслані до Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України.
Після цього депутати проголосували за дострокове припинення повноважень першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Павла Пуляєва, взявши до відома його особисту заяву.
Рішення, прийняті на сесії, можна переглянути тут:

http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2016_rik_172