UKR
Вівторок 24 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинСесія внесла зміни до бюджету міста на 2016 рік


04.08.2016

3 серпня 2016 року відбулася 18 позачергова сесія міської ради, під час якої депутати на чолі з міським головою Андрієм Дяченком та секретарем ради Лілією Дроздік обговорювали важливі питання розвитку міста. А саме: "Про внесення змін до рішення сесії міської ради "Про міський бюджет на 2016 рік"" та "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного, соціального та культурного розвитку м. Каховки на 2016 рік, та прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку міста до 2018 року затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2015 року №40/4.
Розпочалась сесія з пропозиції депутата Сергія Яременко щодо розробки положення з метою внесення змін до системи "Прозоро". Депутати хочуть, аби закупівлі на суму менше ніж 1,5 млн гривень також могли проходити через дану систему.
На порядку денному постало питання про перерозподіл видатків загального фонду та спеціального фонду міського бюджету та збільшення його доходів на загальну суму 5708538 гривень. Також було обговорено рішення про співфінансування з проведення капітальних ремонтних робіт будівель та споруд обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Окрім цього міська рада вирішила проблему по заміні вікон у школах міста та у МПК "Меліоратор", капітального ремонту покрівлі та відмостки ДНЗ № 5 "Берізка". Без уваги не залишилось і питання про реконструкцію площі біля БК "Фрунзе". Але обговорення щодо заходів, спрямованих на покращення стану еспланади ще тривають. Важливим питанням цієї сесії стало також забезпечення харчуванням учнів дитячих садочків та 1-4 класів шкіл, адже через місяць вже розпочнеться навчальний процес.
Після тривалих дебатів і обговорень всі проекти зі змінами та доповненнями ствердили одноголосно.
Прийняті рішення можна побачити тут http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2016_rik_172

Фото: