П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

«ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ». ЛИСТИ ДІТЕЙ ДО УЧАСНИКІВ АТО

06.02.2015

«Ми хочемо миру і спокою», – говорить кожен малюнок і лист дітей дитячих садочків і шкіл, вихованців позашкільних закладів, адже за ними стоять родини каховчан, громада нашого міста. Всі гостро відчувають і переживають за долю своєї нескореної Батьківщини. Намагаємось допомогти в міру своїх можливостей. Підтримуємо воїнів української армії не вперше – проводимо благодійні ярмарки, збираємо макулатуру, пишемо листи, малюємо малюнки, вкладаємо серце і душу у кожен свій вчинок, бо все це –щиро! Бо це - наша земля! Цього разу, 6 лютого 2015 року, дітвора Каховки знову передає воїнам листи-підтримки, власні вірші, обереги, малюнки-послання. Серед листів є і адресні, а на малюнках — дитячі долоні у формі янголів, які захищатимуть наших воїнів.

Відкриті листи просто не можна читати без сліз. “Тато, чекаємо”, - пише маленький Захар. Його підтримує у своєму листі і дівчинка 5 років Валерія: “Я хочу, чтобы в каждую семью вернулся папа”. “Нехай ці квіти нагадають тобі про дім та рідних. А свічки будуть горіти доти, доки ти не повернешся додому. Ми молимось за тебе”, - написала на своєму малюнку учениця 4-го класу Діана. І таких листів тут біля пів тисячі. Це і є патріотизм маленьких каховчан. Невдовзі волонтери відвезуть ці листи на передову.