П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

З ЛЮБОВ’Ю ДО ЗАХИСНИКІВ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ

17.02.2015

На початку лютого в рамках міських заходів до Дня закоханих пройшла молодіжна патріотична акція “З любов’ю до захисників Державного кордонну”. Її ініціаторами виступили учні Державного навчального закладу “Каховський професійний ліцей сфери послуг”, а підтримали учнівські парламенти ЗОШ № 1, № 4 та НВК “Каховська гімназія”. Учасники акції збирали солодощі (цукерки, шоколад, печиво, згущене молоко), каву, чай тощо. Звісно, що готували також святкові “валентинки”, картки, плакати, малюнки, листи, стрічки кольорів державного прапору. Все це з любов’ю було запаковано в коробки та пакети. 12 лютого під час перебування в Каховці прикордонників з відділу “Червоний Чабан” та прикордонної комендатури “Макарівка” начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков передав святкові подарунки захисникам Державного кордону. Прикордонники подякували каховській молоді та всім небайдужим громадянам міста за увагу, яку вони проявили до них і побажали всім каховчанам миру та спокою, а також привітали всіх закоханих з Днем Святого Валентина.