Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

МОЛОДІЖНА РАДА ОКРЕСЛИЛА НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

02.02.2015

На тому тижні відбулося чергове засідання міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради. В рамках засідання було розглянуто багато важливих та цікавих питань. Про підсумки роботи міської Ради з питань молодіжної політики у 2014 році, а також фінансове забезпечення міської комплексної Програми “Молодь” в 2014 році та її фінансування у 2015 році розповів присутнім начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков.

Владислава Базилевич, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, поділилась з присутніми інформацією про те, як органи влади підтримують ініціативну молодь, адже з 2007 року в місті проводиться конкурс соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів (на 2015 рік у конкурсі взяли участь МГО “ДіЛО” та ініціативна група “Збережемо нашу історичну спадщину”). Також обдарована молодь отримує персональні стипендії Каховської міської ради у номінаціях “Освіта”, “Культура”, “Спорт”, “Молодіжна політика”, “Ліцей” на 2015 рік.

Важливим моментом зустрічі стала і презентація Владислави Базилевич “Громадська рада при органах виконавчої влади”, у якій наглядно продемонстровано, які питання вирішує цей орган та як потрапити до Громадської ради у Каховці.

Про хід реалізації м. Каховці в 2014 році міської щорічної акції “Молодь при владі” розповіла присутнім Віра Вовк, член міського учнівського парламенту старшокласників, член міської Ради з питань молодіжної політики. А найактивніші учасники цієї акції були нагороджені грамотами міського голови: МГО “ДіЛО”, Центр дитячої творчості, О.Я.Круковська, активна молодь: Віра Вовк (ЗОШ № 5), Ксенія Панченко (ЗОШ № 1), Артем Шевчанко (НВК гімназія).

Враховуючи те, що 2015 рік є ювілейним, було розглянуто питання про участь міської Ради з питань молодіжної політики та молодіжних організацій в міських заходах до 70-річчя Перемоги. Серед них: молодіжний “круглий стіл” до Дня Перемоги, міська Спартакіада допризовників, краєзнавча конференція “Заради життя на землі”, V квест-гра учнівського парламенту старшокласників “Патріот”, патріотична акція “Україна - ветеранам Великої Вітчизняної війни”, зустрічі учнівської молоді з ветеранами війни, праці та Збройних Сил, патріотичні фотовиставки, присвячені подіям 1941-1945 років в Каховці та на Херсонщин, мандрівки місцями бойової слави та багато іншого.

Олександр Зікранець розповів про патріотичну акцію “Здай макулатуру - підтримай українську армію”, подякував тим, хто вже прийняв участь в акції та закликав усіх приєднатися до збору макулатури.

Обговорили присутні і План роботи міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради на 2015 рік. То ж кожен, хто бажає брати участь у молодіжній політиці міста може знайти щось цікаве для себе та приєднатися до однодумців.