П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Плідна співпраця — запорука успіху

29.12.2020

28 грудня в приміщенні Каховської міської ради під головуванням Віталія Немерця відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей. До участі відділом у справах дітей були запрошені: начальник служби у справах дітей Херсонської ОДА, представники Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Каховського ВП ГУНП, КНП "Каховська центральна районна лікарня", КНП "Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", патронатний вихователь.
На порядку денному розглядалися питання співпраці відділу ювенальної превенції Каховського ВП ГУНП та КНП "Каховська ЦРЛ" з відділом у справах дітей з приводу захисту прав дітей, що перебувають на обліку, розроблено алгоритм дій щодо захисту прав неповнолітніх на отримання медичної допомоги в умовах карантину.
За підсумками Координаційної ради по всім питанням були прийняті відповідні рішення, спрямовані на забезпечення соціального захисту дітей.