Понеділок 18 Січня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

Новорічний ярмарок: неважливо, скільки вам років, у Новий рік всі чекають на диво

29.12.2020

Напередодні Нового року мрії здійснюються - іноді це диво, а часом чиясь турбота. Напередодні Нового Року запрошуємо усіх мешканців міста, дітей і дорослих, на святковий ярмарок, що відбудеться вже завтра, 30 грудня, о 12:00 на головній площі міста.
Справжню новорічну казку подарують присутнім Дід Мороз та казкові герої. Розваги, конкурси, солодкі подарунки і, звичайно, найкрасивіші новорічні прикраси, які можна буде придбати під час благодійного ярмарку.
У програмі:
* Благодійна акція - продаж ялинкових прикрас, створених школярами та дошкільнятами у підтримку маленької каховчанки Адель;
* Новорічна фотозона, де кожен бажаючий може зробити фото з казковими героями та Дідом Морозом;
* Солодощі від Діда Мороза;
* Новорічні вокальні номери у виконанні казкових героїв.
Організатор: відділ культури Каховської міської ради, ГО «Вогонь щирих сердець», ГО «Відкрита ліга гумору», ГО «Молодіжна політика», Каховський громадський відео-портал Каховка Live, "Studio KiT" (МПК «Меліоратор»).
Приходьте та отримайте максимум позитивних емоцій від передноворічного свята та відчуття, що долучилися до доброї справи. Адже Новий рік - це час творити дива для тих, хто найбільше цього потребує!
Захід проходитиме згідно правил карантину. Просимо каховчан дотримуватися протиепідемічних заходів і зберігати дистанцію.