UKR
Понеділок 18 Січня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Відбудеться онлайн-форум авторів проєктних ідей «Всеукраїнського громадського бюджету» в Херсонській області на 2021 рік


28.12.2020

29 грудня з 10:00 по 13:00 на онлайн-платформі ZOOM відбудеться онлайн-форум авторів проєктних ідей Всеукраїнського громадського бюджету у Херсонській області на 2021 рік.
Вхід https://zoom.us/j/97612649728?pwd=aSt3bGFqd1RIWkhxZm1pRWtjamRpUT09#success/
ID: 976 1264 9728 Пароль: 933682
З 17 грудня 2020 року розпочався офіційний старт подання проєктів на Всеукраїнський громадський бюджет у Херсонській області, що триватиме до 29 січня 2021 року. Кожен активний житель громади має можливість подати свій проєкт і зробити рідну Херсонщину кращою!
Учасники заходу: представники Херсонської ОДА, керівники проєкту «Пілотне впровадження ВГБ в областях України», що здійснюється в рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» (реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії), та експертного офісу впровадження Всеукраїнського громадського бюджету, проєкту Ради Європи "Сприяння участі громадян у демократичних процесах прийняття рішень", представники інститутів громадянського суспільства, члени регіональної Комісії ДФРР, експерти, автори та ініціатори проєктів, активна громада Херсонщини, представники ЗМІ.
Модерація: Олексій Коваленко, національний експерт Ради Європи, ініціатор та розробник моделі, член експертного офісу впровадження Всеукраїнського громадського бюджету та експерт проєкту ПРООН з впровадження ВГБ в областях України.
У ході заходу буде презентовано механізм та строки проведення Всеукраїнського громадського бюджету у Херсонській області. Майбутні автори та ініціатори проєктів дізнаються, як правильно скласти свій проєкт та зареєструвати його в національній системі голосування «Громадський проект», почують всі секрети проведення інформаційної кампанії проєкту на рівні області та в цифровому форматі за методикою Ради Європи CivicLab опрацюють свої ідеї та сформують їх в проєкти (заповнені цифрові чернетки проєкту будуть доступні учаснику/ці для подальшої роботи і завантаження в електронну систему).
ПРОГРАМА ЗАХОДУ
Довідково: Всеукраїнський громадський бюджет - національний інструмент залучення громадян до розподілу коштів державного бюджету шляхом подання актуальних проєктів, визначення найбільш пріоритетних з них за допомогою електронного голосування та контролю за реалізацією проєктів-переможців в рамках Державного фонду регіонального розвитку. Новий інноваційний інструмент сприяє фінансовій децентралізації, є стимулом для інституціонального розвитку місцевих громад, налагодження діалогу та взаємодії між громадянами, місцевою та центральною владою на партнерських засадах заради якісного розвитку регіону.