UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинОСТАННІ ДНІ МИНУЛОГО РОКУ ОЗНАМЕНУВАЛИСЬ ДОБРОЮ СПРАВОЮ


04.01.2017

БФ "Лепта" поділився радістю, що 30 грудня благодійний проект "Немовлятам від дорослих" отримав своє логічне і практичне завершення передачею у каховську дитячу поліклініку білірубінометру. Завдяки цьому апарату каховські новонароджені дітки будуть менше плакати і відчувати болю, так як вимір білірубіну в крові немовлят при стійкій фізіологічної жовтяниці буде вимірюватися за допомогою нового, сучасного обладнання: безболісно і без аналізу крові.
Довгоочікуваний для дітей апарат від керівників БФ "Лепта" Ігоря та Світлани Бжезицьких прийняли головний лікар Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Антоненко і завідуюча амбулаторією загальної практики сімейної медицини № 3 (дитячої поліклініки) Лариса Сенова.
Вдалося зібрати необхідні для оплати апарату 62 000 грн. тільки завдяки чуйності і добрим серцям багатьох і багатьох людей. Щоб вчасно зробити малюкам новорічний подарунок-білірубінометр була дуже важлива будь-яка допомога, за яку фонд сердечно дякує. Це і рукоділля від майстрів народної творчості та народних умільців для ярмарки благодійного вечора, і надані друзями БФ "Лепта" лоти для аукціону, і благодійні пожертвування організацій і приватних осіб, все це, а також загальне прагнення докласти свої особисті сили в досягненні благої і потрібної для дітей цілі, допомогло завершити задумане.
БФ "Лепта" від імені батьків дітей, яким буде служити білірубінометр, дякує всім, хто приєднався і не відмовив у своїй посильній лепті. Символічно і радісно, що завершення першого ювілейного для БФ "Лепта" року - п’ятиріччя роботи, увінчалося реалізацією досить дорогого проекту - подарунком самим найменшим нашим співгромадянам.
Нехай у Новому 2017 році в нашому рідному місті Каховка з’явиться на світ багато здоровеньким немовлят, а якщо раптом у когось затягнеться жовтяниця, то лікарі вже не будуть колоти малюків для взяття аналізу, тому що тепер у Каховці є білірубінометр.


Фотографії БФ "Лепта" і Олександра Глущенка

 

Фото: