UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЗУСТРІЧАЙМО НОВИЙ РІК З ПОСМІШКОЮ!


27.12.2016

Цьогоріч Каховка бʼє рекорд - місто прикрашають одразу три новорічних ялинки - в центрі міста, біля заводу електрозварювального устаткування та в ж/м Свєтлово. Саме 24 грудня на площі біля МПК "Меліоратор" відбулося урочисте відкриття Свєтловської красуні. У дійстві взяли участь діти з мамами і татами, школярі, студенти та всі ті, хто з нетерпінням чекає на новорічні дива. Святий Миколай, з пишною бородою і в традиційному вбранні, вітав усіх зі святами, а піднесений настрій дарували працівники та вихованці МПК "Меліоратор" музичними хороводами, дитячими конкурсами та іграми. У церемонії відкриття взяв участь міський голова Андрій Дяченко, який привітав містян з прийдешніми святами і побажав усіх благ у Новому році.
Одразу по цьому у великому залі МПК "Меліоратор" розпочався новорічний подарунок від Каховської Відкритої Ліги КВН - товариська зустріч каховських команд КВН "В новий рік - з першими півнями!". За прихильність глядачів змагалися команди: "5-7 минут" (збірна учнів ЗОШ № 1, 3, 4), "Щемилівські квартиранти", "Все нормально". Ще одним новорічним сюрпризом став показовий виступ драйвової молодої команди КВН "Містер ВІНКС", до якої входять учні СЗОШ № 2.
Варто відзначити, що команда "5-7 минут" (капітан команди Андрій Бояров) хоч і виступала на великій сцені вперше, та жодним чином не поступалася таким метрам КВН-руху, як неодноразові фіналісти Каховської Відкритої Ліги КВН і добре знайомі нам "Щемилівські квартиранти" (капітан команди Юрій Скляр) та чемпіон Каховської Відкритої ліги КВН - команда "Все нормально" (капітан команди Олександр Мошенський).
Розпочали гру, як завжди, з "привітання". Потім - фоторозминка. Під час музичного конкурсу гучні оплески зірвали батл, підготовлений "Щемилівськими квартирантами" та влучна пісня про наше місто, автором та виконавцем якої став капітан команди "Все нормально" Олександр Мошенський.
Приємною несподіванкою став візит нашого земляка, каховчанина, старшого боцмана корабля морської охорони "Донбас" Олександра Зікранця, відомого в Каховці, як президента мотофестивалю "Тачанка" та старішого члена журі Каховської Відкритої Ліги КВН, який приїхав до Каховки буквально на один день.
Учасників та переможців на сцені вітали члени журі: перший заступник міського голови Олег Кожемякін і журналіст газети "Новий день" Олег Батурін. А перемогу цього святкового вечора по праву виборола команда "Все нормально". Корифеї каховської сцени "Щемилівські квартиранти" поступилися колегам лише на пів бали. Гідно конкурувала з ними і команда "5-7 минут", в яких, ми переконані, багато перемог ще попереду.
Організаторами КВН-фестивалю виступили: Каховська Відкрита Ліга КВН; відділ у справах молоді та спорту; відділ культури; МПК "Меліоратор"; центр дитячої творчості.
Спонсори та партнери: салон "Фото-Чіз"; таксі "Пчёлка"; друкарня "Приват"; ПП "Гармонія" (директор Липа О.Я.); Геннадій Гнатовський; Хоттабич; міське громадське формування з охорони громадського порядку "Щит" (керівник Матвієнко П.О.). Інформаційні партнери: газета нашого краю "Каховська зоря"; інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости"; офіційний сайт територіальної громади міста; група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook.
То ж, посміхайтеся та готуйтеся до зустрічі Нового року! А тих, хто хоче зустріти новий рік гучною компанією, запрошуємо 1 січня о пів на першу ночі до міської ялинки на площі біля РБК, де відбудеться молодіжна новорічна дискотека.


Фотографії Владислави Базилевич

 

Фото: