UKR
П'ятниця 14 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАХОВЧАНИ ЗУСТРІЛИ НОВИЙ РІК БІЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЯЛИНКИ


05.01.2017

Новий рік - це чудове свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Він завжди несе із собою світлі радісні сподівання, приємні подарунки, нові зустрічі. Новий рік - це завжди чарівна казка, де добро перемагає зло, де вічні поняття дружби і любові долають всі перешкоди, це хоровод навколо ялинки і звичайно ж подарунки.
Цьогоріч каховчани не порушили укладену традицію та зустріли новий рік біля центральної ялинки. З пів на дванадцяту потужні баси ритмічної музики (DJ Хоттабич) і привітний заклик MC (Юрій Скляр) запрошували каховчан відсвяткувати Новий рік у колі великої і дружної компанії.
Потанцювати і повеселитися біля головної ялинки прийшли близько півтори тисячі городян. Вони не тільки танцювали, а й водили хороводи, брали участь в конкурсах, які пропонував МС, вітали один одного з Новим роком. Цікаві конкурси та привітання не залишили осторонь жодної людини: всі були задіяні в святі. І завдяки цьому свято вдалося добрим, яскравим та емоційним, бо за традицією, як зустрінеш Новий рік - так його і проведеш!

Фотографії Олександра Глущенка

 

Фото: