UKR
Середа 26 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ


22.10.2014

17 жовтня 2014 року на базі каховського спорткомбінату «Олімпійський» відбулась традиційна Спартакіада допризивної молоді Херсонської області.

 Організатори змагань – Департамент освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації спільно з відділом у справах молоді та спорту, відділом освіти Каховської міської ради, та при підтримці кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 185 Зікранця Олександра (який у цьому році проходив добровільну військову службу у Херсонському прикордонному загоні). Почесними гостями Спартакіади були члени Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів на чолі з головою Наталією Скін та старший сержант Херсонського прикордонного загону Григорій Гриць.

В обласних змаганнях цього року взяли участь сім збірних команд міст і районів нашої області, складені з юнаків 1997-99 р. н.: м. Каховка, м. Н.Каховка, Каховський р-н, Бериславський р-н, Великолепетиський р-н, Генічеський р-н, Скадовський р-н. Допризовники змагалися у особистому та командному заліку з чотирьох видів спорту: біг 100 м, біг 3000 м, підтягування на високій перекладині та метання гранати Ф-1 на дальність.

До останнього виду змагань зберігалась інтрига щодо загальнокомандної першості. Після трьох видів лідирувала команда Нової Каховки, але на останньому виді – бігу на 3000 м – новокаховчан зуміли обійти господарі змагань.

Отже, у загальнокомандному заліку серед міст і районів перше місце в обласній Спартакіаді допризовної молоді 2014 року здобула збірна команда м. Каховки у такому складі: Максим Пастушенко, Єгор Плетьонкін, Андрій Бояров, Данило Уманський, Артем Шевченко та тренер-представник А.Д.Єрастов. На другому місці – збірна команда Н.Каховки, на третьому – команда Бериславського району.

У особистому заліку з багатоборства кращий результат показав Денис Ільчиєв (Генічеський район), на другому місці – Максим Пастушенко (Каховка), на третьому – Руслан Скалка (Н.Каховка).

Переможці і призери Спартакіади у командному та особистому заліку були нагороджені почесними дипломами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, а також кубками і медалями, які лауреатам вручили головний суддя спартакіади Микола Рибак та голова Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів Наталія Скін.

Фото: