Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Кубок м. Каховки з шашок-64

22.10.2014

18 жовтня 2014 року в приміщенні Каховського КЗ «ДЮСШ» відбулись змагання розіграшу відкритого Кубку м. Каховки з шашок-64 2014 року, присвяченого 223-й річниці нашого міста. Змагання були організовані Каховською міською шашковою Федерацією, відділом у справах молоді та спорту, відділом освіти (Каховський КЗ «ДЮСШ») Каховської міської ради. Вагому підтримку в організації і проведенні змагань надав кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 185 Зікранець Олександр, який, крім подарунків для учасників-призерів, подарував для потреб Каховської міської шашкової Федерації дванадцять комплектів шашкового інвентарю.

В турнірі взяли участь 22 спортсмени різних вікових категорій з Каховки, Н.Каховки, Каховського та Іванівського районів. Кубок розігрувався за швейцарською системою (7 турів) за регламентом: 10 хвилин з накопиченням часу та з двох партій.

У підсумку з результатом 13 очок (з 14 можливих) володарем Кубка Каховки з шашок-64 2014 року став кандидат в майстри спорту Сергій Мішин (Каховка). На другому місці – каховчанин Володимир Лоренцев (10 очок), на третьому – представник Іванівського району Григорій Штанько (10 очок).

У заліку серед жінок: І місце – Світлана Малецька (Каховка), ІІ місце – Ольга Мелехина (Малокаховка), ІІІ місце – Алла Ралко (Каховка). Кращі результати у турнірі серед юнаків та дівчат показали: Олена Резникова, Євгенія Ралко та Віолета Тишковець. серед ветеранів краще за всіх виступив Віктор Мануйло з Н.Каховки.

Переможець та призери були відзначені кубком, медалями, дипломами та призами.