UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ЧЕМПІОНАТ КАХОВСЬКОГО ШАХОВОГО КЛУБУ - 2014


22.10.2014

З 5 по 19 жовтня 2014 року в шаховому клубі міського Палацу культури «Меліоратор» проходив черговий 49-й відкритий Чемпіонат каховського шахового клубу. Змагання були організовані Федерацією шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту міської ради при спонсорській підтримці приватного підприємця, колишнього вихованці відділення шахів Каховської ДЮСШ Олега Олійника. До речі, це вже треті міські змагання в цьому році, допомогу в проведенні яких надав Олег Анатолійович.

 На старт цьогорічного чемпіонату вийшли 24 шахісти з Каховки, Н.Каховки, Берислава, у т. ч. чотири кандидати в майстри спорту. першість розігрувалась за швейцарською системою (у 7 турів) з рейтинговим жеребкуванням та за правилами класичних шахів.

За підсумками турніру перше місце та звання «Чемпіону Каховського шахового клубу – 2014» завоював кандидат в майстри спорту Євгеній Лозович (Каховка), який набрав 6 очок з 7 можливих. На другому місці – кандидат в майстри спорту з Каховки Артур Ралко (5,5 очок). Третє місце завоювала чотирнадцятирічна вихованка Каховської ДЮСШ, кандидат в майстри спорту Надія Салах (5 очок). Також 5 очок набрав шахіст з Берислава А. Зиновік, але в нього гірші додаткові показники і у підсумку – четверте місце.

В заліку серед ветеранів кращий результат показав каховчанин Валентин Пидорич, а серед юнаків і дівчат кращими були вихованці Каховської ДЮСШ: Євгенія Ралко, Віолета Тишковець та Владислав Яценко.

Призери чемпіонату нагороджені грамотами, медалями і цінними призами від організаторів та спонсора турніру.

 

З 9 листопада 2014 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» розпочнеться завершальний міський шаховий турнір цього сезону – «Кубок Каховського шахового клубу – 2014». Початок змагань о 9.00.

 

О.Пільщіков,

головний суддя змагань