П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

МОЛОДІЖНА АКЦІЯ “ВЕСНЯНИЙ ПОДАРУНОК”

11.03.2019

В центрі міста вчетверте відбулась молодіжна акція "Весняний подарунок". Вона була присвячена Міжнародному жіночому дню, яка проводилась за ініціативи ГО "МО "Нічна Мана" (керівник О.Радіонова) та за підтримки відділу у справах молоді та спорту. Її традиційно підтримали також вихованці Станції юних натуралістів, учні ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" (директор Бурнашова А.В.), співробітники міського громадського формування з охорони громадського порядку "Щит" (Матвієнко П.О.) та Каховського РВ ГУМНС України в Херсонській області (Берещенко І.М.). Учасники акції святковим картками, піснями, віршами від каховської поетеси Невечера Любові та теплими побажаннями поздоровляли жінок зі святом. В рамках молодіжного свята проводились також і інші акції: "Міняємо пакет на екосумку" (її проводили вихованці "Школи Еколідера" під керівництвом Ірина Хачкової) та Благодійний ярмарок "На смаколики тваринкам зоопарку СЮН". Діяв поздоровчий "Обнимательний патруль" та Фотозона від СЮН. Своїми святковими сувенірами радували жінок члени ГО "Каховський узвіз" (керівник Королькова Л.В.). Організатори акції дякують також музикальному керівнику ДНЗ "КПЛСП" Володимиру Рудику, Сергію Кошелєву ("Хотабич") та члену виконкому Галині Захарченко. Оргкомітет та учасники акції ще раз поздоровляють всіх жінок з таким теплим, квітучим та чудовим святом - святом весни і молодості!