Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

КАХОВКА ВІДСВЯТКУВАЛА МАСНИЦЮ

12.03.2019

Дев’ятого березня площа біля МПК «Меліоратор» була галаслива і строката - Каховка голосно святкує Масляну, з млинцями і козацьким кулішем, традиційними спортивними забавами та креативними фотозонами.
Творчий колектив МПК «Меліоратор» підготував цікаву розважальну програму на різні смаки - тут пісні і танці, жарти і веселі конкурси (звичайно ж, з призами).
Каховчани не тільки спостерегалі за театралізованим дійством, але охоче брали в ньому участь.
Поки йшов концерт, на площі панував святковий ярмарок, де всі бажаючі могли придбати смаколики і вироби декоративно-прикладного мистецтва. Для хлопців проводився майстер-клас з виготовлення пташки.
Безперечно, все без винятку отримали заряд гарного настрою і позитиву цього гарного весняного дня.