UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинРАДІОНОВА ОЛЬГА - КАНДИДАТ НА ПРЕМІЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ В 2019 РОЦІ ЗА ОСОБЛИВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ У РОЗБУДОВІ УКРАЇНИ


01.03.2019

Рішенням міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради (протокол № 1 від 24.01.2019) Радіонову Ольгу Сергіївну обрано кандидатом на Премію Кабінету Міністрів України в 2019 році за особливі досягнення молоді у розбудові України в напрямку "Правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства".

26 лютого 2019 року міський голова Андрій Дяченко від імені Виконавчого комітету Каховської міської ради підписав Подання на Радіонову Ольгу, яке разом з пакетом документів (Пропозиція виконавчого комітету, характеристики на кандидата, копії грамот, подяк, сертифікатів, статей, фотографії, відео, тощо) направлено до Міністерства Молоді та спорту України.
Радіонова Ольгу Сергіївна - керівник Громадської організації "Молодіжна організація "Нічна Мана", член міської Ради з питань молодіжної політики, члену Громадської ради, директор станції юних натуралістів Каховської міської ради.
Вона також є членом координаційної ради по Бюджету участі (Громадський бюджет) (з 2017). Постійний активний учасник молодіжних «круглих столів», член комісії по призначенню стипендій для обдарованої молоді та комісії по організації акції «Молодь при владі» (з 2016). Фасилітатор по програмі «Активні громадяни» Британської ради (з 2017), тренер «Школи Microsoft» (з 2018), Громадська радниця від Міжнародного благодійного фонду «Відродження» (з 2018), випускниця Академії політичного лідерства Міжнародного Республіканського Інституту в Україні, міський куратор проекту «Відкривай Україну» (2017), член координаційної ради щодо розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді в місті Каховка (з 2017). У 2016 році була в складі робочої групи по підготовці проекту міської комплексної програми "Молодь" на 2017-2021 роки. На даний час Ольга Радіонова також працює в робочій групі по розробці Стратегії міста Херсон на 2021-2026 роки. В підгрупах, що відповідають за програму молодь і розвиток позашкільної освіти.
Персональний стипендіат для обдарованої молоді Каховської міської ради 2017 року в номінації "Молодіжна політика". У 2017-2018 роках двічі перемагала в опитувані серед молоді міста в номінації "Молодіжний лідер року".

 

Фото: