Понеділок 11 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З ВЕТЕРАНАМИ

06.05.2015

6 травня в приміщенні Каховського історичного музею відбулася зустріч міського голови Олександра Карасевича та його заступників з ветеранським активом міста. Прийшли на зустріч і діти та онуки ветеранів, всі ті, хто зберігає у своїй пам’яті спогади про війну, а в серці - вдячність за Перемогу.
Незабутню атмосферу зустрічі створили ведучі Світлана Сидьолкіна, Владислава Базилевич та Денис Костиря, які цього дня, разом з ветеранами, ще раз пройшли їх фронтовими дорогами. Згадували і ветеранів, які і зараз в бойовому строю ветеранів-переможців, і тих, кого вже немає з нами. Звучали фронтові мелодії, строки військової поезії, присутні почули повідомлення Совінформбюро, нагородні та фронтові листи.
Говорили і про бойових льотчиків, і про моряків, і про піхоту. Для присутніх ветеранів виконували їх улюблені композиції Юрій Іванов, Ольга Гавриленко, Кирило Трембашевський, Кирило Доценко, вокальний ансамбль ЗОШ № 4, а також самі почесні гості - хор ветеранів "Каховські зорі". І ці пісні Перемоги ніби зв’язували у єдине ціле такі несхожі між собою: воєнне та мирне життя. І цей зв’язок нерозривний, поки жива пам’ять, і поки співають воєнних пісень, сповнених віри, надії та любові.