Субота 27 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

02.06.2014

Святкові заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей

1 червня 2014 року

Початок літа 1 червня 2014 року випало на вихідний день і це стало ще одним подарунком для каховської дітвори яка святкувала Міжнародний День захисту дітей. Програма заходів була насиченою і різноплановою.

Розпочалося дійство о 10.00 годині на площі біля РБК ім.Фрунзе святом, яке включало в себе : концертну програму юних вокалістів вокалього ансамблю “Бусинки” МПК “Меліоратор”, конкурс малюнку на асфальті “Дитячі мрії”, ярмарок майстрів та конкурсно-розважальну програму. Площа перетворилася на казкову галявину малюків в основному учасиками свята стали діти дошкільного віку та їх батьки. Півтори години промайнули дуже швидко, діти гарно розважилися, отримали масу задоволення, морозиво та подарунки. Завдяки спонсорам свята : ЦУМ (директор Захарченко Г.П.), Світлані Вільвіцькій, активістам грамадського об`єднання “Народне ополчення” та ГО “Каховський узвіз” організовані та проведені майстер-класи, діти отримали в подарунок повітряні кульки, сувеніри з національною символікою, мали змогу сфотографуватися на згадку.

О 15.00 годині вже традиційно на площі біля МПК “Меліоратор” розпочалася конкурсно-розважальна програма для дітей, веселі клоуни розважали маленьких каховчан.

О 17.00 годині розпочався звітний концерт дитячих творчих колективів МПК “Меліоратор” “Мир, дітям планети Земля!”. Чарівні ведучі Марина Шорнікова та Андрій Карєв привітали вихованців клубних формувань та їх батьків з початком літа та Міжнародним Днем захисту дітей. Розпочали святковий концерт наймолодші вихованці хореографічної студії І року навчання - картинкою “Чомучки”. Бурхливими оплесками батьки та глядачі зустрічали виступи вихованців хореографічної студії ІІ та ІІІ року навчання, юних вокалістів — Діану Акімову, Сьомік Олену, Корню Вероніку, Ліпу Арину та Дарину Друзяк. Запальний “Ча-ча-ча” та “Квікстеп” подарували вихованці студії спортивного бального танцю “Престиж” (керівник Ігор Ольховський).

Зразковий ансамбль танцю “Радість” (керівник Ольга Волик) представив цілий віночок народної хореографії : “Раківчанка”, “Гопачок”, “Дібровчанка”, “Молдовеняска”, “Скакуха”.

Уже стало доброю традицією вітати випускників народного ансамблю танцю “Надія”. У 2014 році - 7 випускників залишають родину ансамблю. Саме вони : Стрюк Валерія, Кекух Олена, Курочка Тетяна, Молчанова Вікторія, Євтушенко Велерія, Фурса Поліна та Кучеров Павло довгі роки були окрасою колективу. Міський голова Олександр Карасевич вручив грамоти та сувеніри випускникам, а вони подарували новий танок “Птахи”, як символіволічно пташенята покидають родинне гніздо, але залишаються вірними традиціям. “Надія” у такому складі була володарем Гран-Прі обласного фестивалю дитячої творчості “Таврійська хвиля”, учасником фестивалю національних культур “Таврійська родина”, переможцем відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу народної хореографії ім.Павла Вірського, Міжнародних туристичних форумів, Міжнародних літніх фестивалів у Туреччині, провідних культурно-мистецьких заходів Херсонщини. На звітному концерті народний ансамбль танцю “Надія” (керівник Заслужений працівник культури України — Надія Сергеєва) подарував каховчанам та гостям міста : контемп ”Посвята жінці”, “Дуба-танець”, “Витівний пляс”, “А хто ж мене молодую, та й до дому проведе”, “Гопак”.

Незабутні враження отримали усі від виступів вокалістів Данила Шимона, Ксенії Малецької, Ольги Гавриленко, вокального ансамблю “Бусинки” та Катерини Хиць. Уся святкова програма тривала понад дві години і складалася з 32 номерів. Юні обдаровані вихованці дійсно показали всі здобутки за навчальний рік. На святі були присутні заступник міського голови Віталій Чернявський, начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, гості та батьки. Кращі працівники МПК “Меліоратор” були нагороджені грамотами міського голови та відділу культури, а всі вихованці дитячих об`єднань солодощі.

Велика вдячність спонсорам, що допомогли організувати святкові заходи : ТОВ “Тройка” (директор Руслан Романенко), Каховський ткацький цех (кер. Оксана Агатьєва), ПП Станіслав Ляшко, ПП Олександр Липа, ПП Світлана Мудрієвська, ПП Світлана Вільвіцька, компанія СВК “Агро” (директор Віктор Корня), ЦУМ, християнська церква “Відродження” (пастор Сергій Шелухін), благодійний фонд “Лепта” (директор Світлана Бжезицька).

У цьому році вихованців клубних формувань закладів культури міста об`єднала єдина мета це — Мир для дітей планети Земля. Тому юні патріоти міста та України об`єдналися в чудовий творчий союз і продемонстрували свої кращі творчі надбання. Наші діти — це наше майбутнє !