П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

30.05.2014

Вода — це джерело життя. А наш край, як і вся Херсонщина, — це той живий організм, який потребує щоденного забезпечення водними ресурсами. В цьому розумінні меліоративний комплекс для степів Херсонщини - це, ніби, кровоносна система для людини. Це — її життя.

Діяльність працівників меліоративного комплексу націлена на благородну справу – забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах. Завдяки вашій праці зростають врожаї Таврійських ланів, городяни забезпечені сільськогосподарською продукцією.

30 травня, напередодні свята, перший заступник міського голови Павло Пуляєв відвідав управління головного каховського магістрального каналу. Від імені Каховської міської ради та її виконавчого комітету Павло Миколайович привітав колектив управління на чолі з Юрієм Ващенком та усіх гостей свята з Днем працівників водного господарства та висловив впевненість, що колектив підприємства є і завжди буде на висоті вимог часу.