П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

«ШКОЛА ЕКОЛІДЕРІВ» ЗНАЙОМИЛАСЬ З РОБОТОЮ ВІДДІЛІВ МІСЬКОЇ РАДИ

14.03.2019

Вихованці "Школи Еколідерів" (Станція юних натуралістів) знайомились з роботою відділів Каховської міської ради. В зустрічі взяли участь і практиканти, які проходили практику в органах місцевого самоврядування в 2018 році. Практиканти Ліфінцева Вікторія, Щербанюк Діана (обидві ЗОШ № 3), Слободян Олександр (ЗОШ № 5) (всі практиканти відділу у справах молоді та спорту) та архівного відділу Павлова Анастасія (ЗОШ № 1) провели оглядову екскурсію по відділам міської ради, а начальники відділів розповідали про напрямки їх роботи: загальний відділ (Рашевський Г.Л.), центр надання адміністративних послуг (Батуріна Н.В.), архівний відділ (Зуєв С.В.), відділ ведення Державного реєстру виборців (Савушкін Ю.О.), відділ у справах дітей (Назарова О.С.), відділ у справах молоді та спорту (Зубков В.А.), відділ реєстру місця проживання осіб (Заєць О.Ю.), відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю (Мігас О.Г.) тощо.
По завершенню відбулась ділова гра "Засідання сесії Каховської міської ради". В ролі депутатів міської ради були вихованці "Школи Еколідерів". На початку гри, оператор комп’ютерного набору загального відділу Геннадій Суботін розповів присутнім про роботу системи "Голос" в міській раді, якою депутати користуються при прийнятті рішень сесії з 2018 року. Він же підготував "жартівливі проекти рішень сесії міської ради". Учасники гри при голосуванні користувались планшетами дійсних депутатів міської ради включно і планшетом міського голови Андрія Дяченка. По закінченню голосування було презентовано відеофільм "Ольга Радіонова, директор Станції юних натуралістів, керівник ГО "МО "Нічна Мана" - кандидат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України".