П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Каховчани серед призерів обласного чемпіонату з шахів.

30.01.2018

З 19 по 21 січня 2018 року у м. Херсоні в приміщенні Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок відбулись одразу два чемпіонати області з блискавичних (бліц) та швидких (рапід) шахів серед чоловіків, жінок і ветеранів (1958 р.н. і старші). В змаганнях зв’яли участь спортсмени м. Каховки: кандидат у майстри спорту Артур Ралко та першорозрядники Євгенія Ралко та Олег Пільщіков.
 У змаганнях з бліцу взяли участь загалом 72  спортсмени з Херсона, Нової Каховки і Олешок. У чоловіків переміг Єгор Богданов. На другом місці -  Леонід Старожилов, на третьому - Захар Богданов (всі - Херсон).
       Серед жінок  новокаховчанка Юлія Зінкевич на першому місці, ії землячка Поліна Ліщенко - на другому. Бронзова нагорода дісталась Яні Облоненко (Олешки).
Каховчанка Євгенія Ралко - на четвертому місці.
        Серед ветеранів найкраще зіграв херсонець Олег Буравльов. Друге місце у Олега Пільщикова з Каховки. А третє - у Василя Петрика  з Херсона.
        В чемпіонаті області з шахів (рапід) взяли участь 69 шахістів з Херсона, Каховки, Нової Каховки та Олешок.  За підсумками змагань переможцем  серед чоловіків став  херсонець Анатолій Каряка, на 2 місці  - Леонід Старожилов (Херсон), на  3 місці -  Михайло Цветаєв (Олешки).
         Серед жінок: на 1 місці  - новокаховчанка Юлія Зінкевич, на 2 місці - Поліна Лищенко (Нова Каховка), на 3 місці - Євгенія Ралко (Каховка).
         Серед ветеранів кращим став Микола Гордейчук (Олешки), другим - Віктор Литвиненко (Олешки), третім - херсонець Андрій Захаров.