UKR
Понеділок 19 Лютого 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з футзалу 2017/2018


22.01.2018

Відбулись чергові матчі чемпіонату (першості) м. Каховки з футзалу сезону 2017/2018 серед команд Першої та Вищої ліги:

16.01.2018. Перша ліга. 11 тур.

Вулкан – ДЮСШ-2 – 5:1

ДЮСШ-1- Сіріус – 1:6

Факел – Опентек – 7:1

Інтер – Екліпс – 3:4

Дніпро – Олімпієць – 2:2

18.01.2018. Вища ліга. 9 тур.

Старт – Голандець – 1:2

Спартак – ЕККО – 3:8

Котельщик – Вінстайл – 2:5

Смак Перемоги – Титан – 1:3

21.01.2018

Вища ліга. 10 тур

Смак Перемоги – Старт – 6:5

Голандець – Спартак – 2:1

ЕККО – Котельщик – 4:1

Титан – Вінстайл – 2:4

Перша ліга. 12 тур

Вулкан – Опентек – 4:0

Екліпс – Факел – 1:2

Олімпієць – Інтер – 7:5

ДЮСШ-1- Дніпро – 3:4

ДЮСШ-2 – Сіріус – 1:8

 

Турнірна таблиця. Вища ліга (після 10 туру)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. ЕККО (Каховка)

-X-

5:2

5:3

3:3,4:8

3:2,4:1

7:4,8:3

2:1

1:3

10

7

1

2

42

30

+12

22

2. Голандець (Н.Каховка)

2:5

-X-

2:2

3:3,2:1

8:3

5:2,2:1

4:4

5:4,7:2

10

6

3

1

40

27

+13

21

3. Вінстайл (Каховка)

3:5

2:2

-X-

2:3

5:2,5:2

3:6,8:4

4:3,4:2

5:4

10

6

1

3

41

33

+8

19

4. Старт (Каховка)

3:3,8:4

3:3,1:2

3:2

-X-

3:4

6:2

9:3

7:3,5:6

10

5

2

3

48

32

+16

17

5. Котельщик (Каховка)

2:3,1:4

3:8

2:5,2:5

4:3

-X-

4:3

7:7,4:2

9:5

10

4

1

5

38

45

-7

13

6. Спартак (Каховка)

4:7,3:8

2:5,1:2

6:3,4:8

2:6

3:4

-X-

7:6

3:2

10

3

0

7

35

51

-16

9

7. Титан (Чорнянка)

1:2

4:4

3:4,2:4

3:9

7:7,2:4

6:7

-X-

5:2,3:1

10

2

2

6

36

44

-8

8

8. Смак перемоги (Малокаховка)

3:1

4:5,2:7

4:5

3:7,6:5

5:9

2:3

2:5,1:3

-X-

10

2

0

8

32

50

-18

6

 

Кращі бомбардири (після 10 туру)

Гравець

Команда

Голи

з пен.

Василенко

Старт (Каховка)

22

(2)

Комягін Ю.

ЕККО (Каховка)

15

 

Єгоров

Спартак (Каховка)

15

(2)

Колосов

Титан (Чорнянка)

13

 

Черній

Голандець (Н.Каховка)

13

 

Доля

Смак перемоги (Малокаховка)

11

 

Щербина

Котельщик (Каховка)

11

(1)

Цой

Вінстайл (Каховка)

10

 

 

 

Турнірна таблиця. Перша ліга (після 12 туру)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. Олімпієць

-X-

4:2

3:3

7:3

6:3,1:3

3:1,7:5

3:0,2:2

3:1

8:3

4:2

12

9

2

1

51

28

+23

29

2. Екліпс

2:4

-X-

2:1

6:1,1:2

5:3

5:0,4:3

4:2,6:0

2:4

6:2

6:2

12

9

0

3

49

24

+25

27

3. Вулкан

3:3

1:2

-X-

2:4,5:2

2:2

2:4

5:2

1:1,4:0

6:3

4:2,5:1

12

6

3

3

40

26

+14

21

4. Факел

3:7

1:6,2:1

4:2,2:5

-X-

3:4

4:2

5:7

3:1,7:1

12:7

9:6

12

7

0

5

55

49

+6

21

5. Сіріус

3:6,3:1

3:5

2:2

4:3

-X-

4:5

3:3

5:0

1:2,6:1

3:3,8:1

12

5

3

4

45

32

+13

18

6. Інтер

1:3,5:7

0:5,3:4

4:2

2:4

5:4

-X-

8:0

5:2,3:4

3:1

3:3

12

5

1

6

42

39

+3

16

7. Дніпро

0:3,2:2

2:4,0:6

2:5

7:5

3:3

0:8

-X-

6:2

3:2,4:3

3:3

12

4

3

5

32

46

-14

15

8. Опентек

1:3

4:2

1:1,0:4

1:3,1:7

0:5

2:5,4:3

2:6

-X-

5:1

6:5

12

4

1

7

27

45

-18

13

9. ДЮСШ-1

3:8

2:6

3:6

7:12

2:1,1:6

1:3

2:3,3:4

1:5

-X-

5:0,4:4

12

2

1

9

34

58

-24

7

10. ДЮСШ-2

2:4

2:6

2:4,1:5

6:9

3:3,1:8

3:3

3:3

5:6

0:5,4:4

-X-

12

0

4

8

32

60

-28

4

 

Кращі бомбардири (після 12 туру)

Гравець

Команда

Голи

з пен.

Маміч

Факел

23

 

Форощук

Вулкан

19

 

Комарницький

Олімпієць

19

(1)

Чудік

Сіріус

14

 

Малишенко

Сіріус

13

 

Фомін

Дніпро

13

 

Гребенюк

Опентек

12

 

Качур

Екліпс

12

 

Павлюк

Факел

12

 

Коваленко І.

ДЮСШ-1

11

(1)

Хоменко

Екліпс

10

 

Чопік О.

Екліпс

10

 

 

Розклад матчів цього тижня (всі матчі відбуваються в спортзалі КЗ «ДЮСШ», вул. Ф.Гаєнко, 6а):

23.01.2018. Перша ліга. 13 тур.

17:30 - Дніпро - ДЮСШ - 2

18:10 - Інтер - ДЮСШ - 1

18:50 - Факел - Олімпієць

19:30 - Опентек - Екліпс

20.10 - Сіріус - Вулкан

25.01.2018 Вища ліга. 11 тур.

17:30 - Спартак – Смак Перемоги

18:10 - Вінстайл - ЕККО

18:50 - Котельщик - Голандець

19:30 - Старт - Титан

28.01.2018

Перша ліга. 14 тур

10:00 - Сіріус - Дніпро

10:40 - ДЮСШ -2 - Інтер

11:20 - ДЮСШ -1- Факел

12:00 - Олімпієць - Опентек

12.40 - Вулкан - Екліпс

Вища ліга. 12 тур

13:20 - Старт - Спартак

14:00 - Смак Перемоги - Котельщик

14:40 - Голандець - Вінстайл

15:20 - Титан - ЕККО