UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВ Каховці відбувся Чемпіонат міста з шахів (рапід) 2018 року.


30.01.2018

28 січня 2018 року в шаховому клубі міського Палацу культури «Меліоратор» завершились триденні змагання відкритого Чемпіонату м. Каховки з швидких шахів (рапід) 2018 року. Організатори: Федерація шахів м. Каховки, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури (адміністрація МПК «Меліоратор») та при спонсорській підтримці приватного підприємця Олега Олійника.

В чемпіонаті взяли участь 28 шахістів з Каховки та Нової Каховки різного віку, серед яких досвідчені шахові майстри: міжнародний майстер Юлія Зінкевич, кандидати у майстри спорту Дмитро Кузьоминський, Євгеній Лозович, Артур Ралко, тощо. Першість в турнірі розігрувалась за швейцарською системою з 9 турів (контроль часу 20 хв. на партію кожному з учасників) та рейтинговим жеребкуванням.

Цікава та безкомпромісна боротьба за чемпіонство, яка точилася серед учасників з першого до останнього туру, завершилась наступним чином. Одразу два спортсмени набрали найбільшу кількість очок – по 7,5 з 9-ти можливих. Але, за рахунок кращих додаткових показників Чемпіоном Каховки з шахів (рапід) 2018 року став каховчанин Артур Ралко. На другому місці - Юлія Зінкевич (вихованка каховської шахової школи, яка зараз проживає у Новій Каховці), на третьому – каховчанин Дмитро Кузьоминський (6,5 очок), який, також за рахунок кращого додаткового коефіцієнту, випередив новокаховчанина Володимира Єгорова (6,5 очок).

У заліку серед ветеранів призові місця розподілились так:

І – Ілля Путря (Каховка, 6 очок)

ІІ – Олег Пільщіков (Каховка, 5,5 очок)

ІІІ – Володимир Якуба (Н.Каховка, 5 очок).

Кращій результат серед жінок у каховчанки Віолети Тишковець (5 очок), а серед юних учасників – у вихованців відділення шахів КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради - Ростислава Надеєва (5 очок) та Поліни Пишної (4 очки).

Переможці та призери чемпіонату в своїх категоріях були нагороджені медалями та почесними грамотами від організаторів та цінними призами від спонсора змагань, який також передав для шахового клубу нові шахові дошки. Юні учасники турніру були заохочені шаховою літературою від федерації шахів м. Каховки.

Після завершення змагань відбулось жеребкування учасників Чемпіонату м. Каховки з класичних шахів 2018 року, який стартує з 10 лютого в приміщенні шахового клубу МПК «Меліоратор» (ігрові дні – субота, неділя з 10.00).