П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ФОРМУЙМО НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ РАЗОМ!

22.01.2015

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 та від 26.11.2014 № 688, з метою забезпечення відкритості діяльності органів влади, залучення громадян до участі в управлінні державними справами, підтримання постійного діалогу з громадськістю та врахування громадської думки у процесі формування та реалізації державної політики при виконавчому комітеті Каховської міської ради створюється Громадська рада на 2015-2017 роки.

На засіданні ради від 16.01.2015 року було сформовано та затверджено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради до складу якої увійшли представники органів влади та громадських організацій.

21 січня о 16:00 відбулося перше засіданні ініціативної групи, на якому було визначено голову та секретаря групи, дату проведення зборів, розглянуто ряд організаційних питань з підготовки та проведення зборів, обговорено план роботи та план інформаційної кампанії, зміст повідомлення про проведення зборів, зразок заяви та додатків до заяви від інститутів громадянського суспільства на участь в установчих зборах.

Членами ініціативної групи було наголошено на тому, що до громадської ради запрошуються люди з активною громадською позицією, які прагнуть змінити на краще рідне місто, готові до конструктивного діалогу та активної діяльності на благо громади.

Установчі збори відбудуться 16 березня 2015 року. За консультаціями просимо звертатися за номером телефону: 4-33-36 або за адресою: вул. К.Маркса, 103, каб. 411.