Субота 27 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Долучаймося до формування нового складу Молодіжної ради при Херсонській обласній державній адміністрації

06.07.2021

Інформуємо вас, що проводиться набір активної молоді до складу консультативно дорадчого органу Молодіжна рада при Херсонській обласній державній адміністрації.
До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:
представниками молодіжних консультативно-дорадчих органів при сільських, селищних, міських, районних у містах радах, утворених на території Херсонської області (за згодою);
представниками інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Херсонської області (за згодою);
представниками органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань (за згодою).
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, написану у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. Термін подання заяви до 30 липня 2021 року включно, за адресою: м. Херсон, пл.Свободи, каб.131.
До заяви додаються:
прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту
громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;
біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, місця роботи чи навчання, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
інформація про діяльність інституту громадянського суспільства за останній рік;
інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.
Установчі збори з формування Молодіжної ради при Херсонській обласній державній адміністрації відбудуться 5 серпня 2021 року о 10.00 год. за адресою:
м. Херсон, вул. Богородицька, 42 Офіс Благодійного товариства «Центр суспільних програм»
При собі мати документ, що засвідчує особу.
Контактні особи:
БІЛОКОНЬ Катерина (член ініціативної групи) моб. тел. 380662187760, email: belokon.katrin@gmail.com.
ПРОДАЙ Світлана (член ініціативної групи) моб. тел. 380951955918, email: youth_sports_kh@ukr.net.