П'ятниця 15 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

Робоча група з розробки проєкту Стратегії розвитку громади обговорила свої напрацювання з експертами

02.07.2021

1 липня відбулося третє розширене засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегії. У форматі відеоконференції свої поради надавала керівниця Херсонського РО Програми «U-LEAD з Європою» Оксана Сілюкова і експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Вктор Бондарук. Презентувала доробок робочої групи та стратегічне бачення Каховської територіальної громади заступниця міського голови Галина Гондарева. Нагадаємо, що в січні 2021 року Каховська громада стала учасницею програми «U-LEAD з Європою» і у співпраці з експертами здійснює розробку власної Стратегії розвитку. Під час зустрічі представники Каховської громади разом з фахівцями проаналізували виявлену на попередніх засіданнях проблематику, порівняльні переваги, виклики та ризики на шляху розвитку нашої громади. Обговорили пріоритети розвитку, стратегічні та оперативні цілі і завдання Стратегії розвитку. Активні обговорення викликала презентація матеріалів на основі SWOT-аналізу. Окремо зупинилися на ризиках, які можуть виникати під час впровадження стратегії, а також пропрацювали взаємозвʼязки між зовнішніми та внутрішніми факторами. Також вже сформовано систему цілей громади (стратегічні цілі та оперативні цілі). Наступний крок - підготовка технічних завдань в проєкти розвитку.
Експерти звернули увагу на те, що наразі вже подано правки до законопроекту про засади державної регіональної політики (#5323), за якими Стратегія має бути розроблена у кожній громаді, а після набуття чинності законопроектом в областей є 6 місяців на затвердження своєї стратегії, а в громад - 18 місяців.
Отже, плідно працюємо далі заради розвитку нашої громади!