Субота 27 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ПАЛАЦ ЗАПАЛЮЄ ВОГНІ!

26.06.2015

26 червня 2015 року у великій залі відбулася святкова концертна програма, присвячена 40-річчю МПК «Меліоратор» та у фойє вистака майстринь "Чарівної ниточки".. Весь колектив Палацу культури, під оплески глядачів, вийшов на святково вбрану сцену. Ведучі свята представили кожного, хто сьогодні служить культурі і мистецтву рідного міста, а потім розпочалася розповідь про 40-річну історію закладу, на фоні цікавих слайдів. Спогадами поділилися: Володимир Сергійович Мельничук, Володимир Юхимович Семенов - колишні працівники ЗБВ, силами якого було побудовано Палац культури «Меліоратор».
Родзинкою свята стали виступи солістів легендарного ВІА «Наша пісня» (керівник Леонід Юрченко): Наталії Лемешко, Валентини Тишковець, Ольги Чайки, Павла Лютенко, Юрія Піхотіна. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять колишніх працівників культури, що пішли з життя, але залишили на згадку про себе своє чесне ім’я і добрі справи.
Окремо привітали перших працівників, ветеранів Палацу культури. Діти подарували їм квіти і цукерки. Працівників МПК «Меліоратор» поздоровили: директор РБК ім. Фрунзе Наталя Сіренко, Сидьолкіна Світлана Ліверіївна - завідувач Каховським історичним музеєм, Віктор Зубков - начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, Голова громадської спілки «Кордон» - Олександр Назарук, Благочинний Каховського округу Новокаховської та Генічеської єпархії протоієрей Миколай, та колеги з міста Нова Каховка - ансамбль танцю «Таврія» - керівник Надія Рєзнікова. Особливі привітання висловив міський голова Олександр Карасевич, який нагородив грамотами ювілярів свята та подарував МПК "Меліоратор" мікшерський пульт вартістю 98 тис. грн. для проведення культурно-мистецьких заходів.
Сорок років колектив Палацу культури зберігає найкращі свої традиції, розвиває і дає життя новим формам культурно-освітньої роботи. Місто пишається нашими славетними колективами, це: народний ансамбль танцю «Надія» - керівник Заслужений працівник культури України Надія Сергеєва, зразковий ансамбль танцю «Радість» - Ольга Волик, студія спортивного бального танцю «Престиж» - Ігор Ольховський, народний вокальний ансамбль «Вербиченька» - керівник Володимир Рудік, зразковий ТЮГ «Едельвейс» - керівник Олена Волкова, народний рок-гурт «RED FOX» - керівник Володимир Маракін, народний духовий ансамбль - керівник Володимир Юлюгін, народний клуб вишивальниць «Чарівна ниточка» - керівник Ірина Крутько. Сьогодні у Палаці культури працює 13 творчих колективів, 8 з них носять звання «народний та «зразковий».
Палац запалює вогні, гостинно двері відчиняє.
І друзів радо зустрічає, бо ювілей святкує свій.
Горить і сяє цифра 40 і зал завмер - чекає дива,
Все, мов, як завжди, та сьогодні день не повторний, особливий.
Справді, цей день був особливим, казковим, не повторним, з ювілейним тортом, фейєрверком, подарунками та привітаннями.
Спонсорами свята виступили:
Директор компанії «Агросвіт СВК» - Віктор Корня;
Приватний підприємець - Олександр Липа;
ПП Надія Пінаєва;
ПП Оксана Ляшко;
ПП Світлана Вельвицька;
ПП Юрій Дорохін;
ПП Петро Пастушенко;
ініціативна група об’єднання «Самопоміч».
40 років - це немало, але колектив Палацу впевнений, що на рідній сцені він відсвяткує ще не один ювілей, бо недарма говорять: «Дорогу осилить той, хто іде», так і наш дружній колектив з впевненістю дивиться в майбутнє!