П'ятниця 13 Грудня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

анонс подій

І півфнал Каховської Відкритої Ліги КВН відбудеться 16 листопада в 17.30

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Звернення до керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, жителів міста Каховки

15.11.2019

З різних причин люди втрачають домівки, родини та стають бездомними. З настанням холодів такі люди особливо вразливі, потребують вашої підтримки і допомоги.
Не проходьте повз і не залишайтеся байдужими до чужої біди, надайте можливість таким людям обігрітися, врятуйте їх від загибелі або каліцтва!
Також інформуємо, що в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який знаходиться за адресою: м. Каховка вул. Гоголя, 65 (за приміщенням заводу «Сільгоспагрегат) відкрито пункт обігріву, де бездомні особи можуть обігрітися та отримати гарячий чай і теплі речі.

Начальник управління праці та соціального
захисту населення Каховської міської ради                                      А.В. Скрипніченко