Неділя 19 Травня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

22.03.2016

21.06.2017

анонс подій

ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення в місті у 2019 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

02.05.2019

Рішенням конкурсної комісії від 26.04.2019 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок:
- земельна ділянка площею площею 0,0430 га, за адресою: м. Каховка, вул. Першотравнева, 30-Г. Земельна ділянка призначена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Землі житлової та громадської забудови, переможцем визнано ФОП Мамчур Д.П.
- земельна ділянка площею площею 0,1 га, за адресою: м. Каховка, вул. Айвазовського, буд. 1 -А. Земельна ділянка призначена для будівництва та обслуговування незавершеного багатоповерхового житлового будинку. Землі житлової та громадської забудови, переможцем визнано Іванько Л.В.
- земельна ділянка площею площею 0,0068 га, за адресою: м. Каховка, вул. Пушкіна, 99 (перехрестя вулиць Пушкіна та Кооперативної). Земельна ділянка призначена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Землі житлової та громадської забудови, переможцем визнано Івченко В.М.

Виконавчий комітет Каховської міської ради