Понеділок 25 Травня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

21.06.2017

анонс подій

1

До Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Підвищення енергоефективності – це вимога сьогодення

05.11.2019

Херсонська обласна служба зайнятості запрошує на тренінг активістів, які мають намір створити ОСББ та голів вже діючих ОСББ.
Тренінг має на меті сприяти мобілізації співвласників житла в багатоквартирних будинках та їх мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків, а також сприяти зміцненню потенціалу як новостворених, так і існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заяву на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Тренінг відбудеться:
11 листопада 2019 року о 10.00
за адресою:
Каховський міськрайонний центр зайнятості,
м. Каховка, просп. Європейський, 6

Тренінг проводять: Координатор Проєкту ЄС/Програми розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» в Херсонській області Есма Умерова і регіональний консультант Проєкту IFC (Група Світового Банку) «Енергоефективність у житловому секторі України» Лілія Мартинова.