Субота 27 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

XV молодіжна спартакіада

06.05.2019

5 травня на с/к "Олімпійський" відбулась традиційна XV молодіжна Спартакіада, присвячена Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом і фашизмом у другій Світовій війні та пам’яті каховчан, які загинули в АТО в 2014-2017 роках. Учасники змагались в 9 видах спорту: шашки, легкоатлетична естафета (4 х 100м) з елементами кросфіту, волейбол, стрільба з пневматичної зброї та луку, дартс, гирьовий спорт та розбір та збір автомата і традиційно перетягування канату, результат, якого не включався до загальнокомандного заліку. В Спартакіаді взяли участь тільки 4 команди: "Учасники АТО "Скіф", курінь "Мандрівник", "Адреналін" та "Інваспорт". Спартакіаду відкрив заступник начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. В перетягуванні каната перемогу святкувала команда "Адреналін". Команда "Учасники АТО "Скіф" (капітан Андрій Кудрич) вперше зайняли ІІІ місце. ІІ місце вперше виборола команда "Адреналін" (капітан команди Альбіна Сухарчук), а перемогу вперше здобула курінь "Мандрівник" (СЗОШ № 2, керівники - Тетяна Зубкова та Олег Гритчин). Команда-переможець була нагороджена перехідним кубком, футбольним м’ячом, дипломом та солодкими призами від відділу у справах молоді та спорту. Свої дипломи, спортивний інвентар і солодкі призи отримали і призери Спартакіади, в тому числі і в індивідуальних видах спорту.