UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВ Каховці визначився чемпіон міста з шахів 2019 року


07.05.2019

Наприкінці квітня в каховському шаховому клубі в МПК «меліоратор» фінішував головний міський шаховий турнір спортивного року - 58-й чемпіонат м. Каховки з класичних шахів 2019 року. Змагання, які тривали більше місяця, були організовані Федерацією шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при організаційній підтримці відділу культури і адміністрації МПК «Меліоратор». Спонсорську підтримку турніру надав Фонд Ігоря Хомінця «Знай більше!».
Першість у змаганнях розігрували 12 шахістів за коловою системою, у т.ч. 4 - кандидати у майстри спорту та 8 - першорозрядники. боротьба за чемпіонство протягом усього турніру велася безкомпромісна та навіть жорстка. У підсумку нікому з учасників не вдалося уникнути поразок. Результативні партії склали 82%, нічийні - всього 18%. Інтрига в чемпіонаті зберігалась до самого останнього туру.
Таким чином, набравши 9,5 очок з 11-ти можливих, чемпіоном м. Каховки з шахів 2019 року (вшосте у своїй спортивній кар’єрі) став кандидат у майстри спорту Артур Ралко. Срібна нагорода - у кандидата в майстри спорту Максима Усанова (8,5 очок), бронза - у кандидату в майстри спорту Дмитра Кузьоминського, який набрав 7 очок. Стільки ж балів на рахунку іншого кандидата у майстри Олексія Ктітора, але гірші додаткові показники не дозволили йому піднятися на п’єдистал пошани. На п’ятому місці завершив змагання Олександр Олійник (6,5 очок) - кращий з першорозрядників. Можна також відмітити добру гру наймолодшого учасника - вихованця відділення шахів каховської ДЮСШ Дениса Здольника.
Переможець та призери змагань нагороджені почесними дипломами та медалями від організаторів.
(за інформацією Федерації шахів м. Каховка)

Фото: