П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

XХ ЮВІЛЕЙНИЙ ЗБІР “СОСНОВА СІЧ-2018” СТАРТУВАВ

14.09.2018

13 вересня в сосновому борі, в районі с. Мала Каховка стартував ювілейний XХ табір "Соснова Січ-2018". Його керівники: отаман Каховського Козачого товариства Григорій Мінський та наказний осавул Пашинський В’ячеслав). Таборування розпочали 3 курені Каховської паланки УДЮТ "Січ": "Джура" (ЗОШ № 4, наставник - Нечитовський Костянтин), "Скіф" (Гімназія, наставник - Дмитренко Олена), "Мандрівник" (СЗОШ № 2, наставники - Зубкова Тетяна, Гритчин Олег) та ВПГ "Сокіл (ЦДТ) (наставник Пашинський В’ячеслав). У офіційному відкриті табору взяли участь гості: начальник відділу у справах молоді та спорту Зубков Віктор, депутат міської ради Глущенко Олександр, керівник міського товариства воїнів-інтернаціоналістів Скін Наталія, старший офіцер Каховського об’єднаного військового комісаріату Коробчук Ігор, голова ВПК "Сокіл" Кабаченко Олександр. Організатори та співорганізатори табору: Каховське Козаче товариство, Каховська паланка УДЮТ "Січ", відділ у справах молоді та спорту та управління освіти. Партнер табору - КП "КТП" (керівник Зайцев Олександр). Призи та подарунки надали: Каховська організація "Самопоміч" та Товариство воїнів-інтернаціоналістів.