Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

28.08.2018

24 серпня Каховка, разом з усіма населеними пунктами країни, поринула у святкування Дня Незалежності України. Уже не перший рік ця подія стартує з міською акції «Парад вишиванок». У цьому році в ньому взяли участь більше двохсот каховчан, які пройшли колоною від БК «Меліоратор» по вулиці Панкєєвська до площі Трудової Слави.
Вперше для каховчан та гостей міста на Площі Трудової Слави проходив grill-конкурс "Шашликові бої".
Також активну участь каховчани прийняли у спортивних змаганнях від фітнес-клубу "Grand".
Під час святкування працювала студія патріотичного боді-арту, а для дітей - різноманітні розваги: гра "Енгрі Бердс", "Пірати Карибського моря", конкурс фарб Аквагрим та шоу мильних кульок.
Всі бажаючі мали змогу фотографуватися біля патріотичної фото-зони.
Були відзначені та нагороджені власники найгарніших вишиванок в номінаціях: Краща жіноча вишиванка, Краща чоловіча вишиванка, Краща дитяча вишиванка (хлопчик, дівчинка), Краща сім’я у вишиванках.
Потім розпочався концерт за участі аматорів міста та херсонського кавер-гурту "Friends".
А після 22:30 на каховчан чекала молодіжна дискотека від DJ Rakello, DJ Dimm, DMC Vasilevskiy та MC Shved.