UKR
Середа 27 Березня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Відбулись спортивні змагання каховських паралімпійців


13.02.2018

З 10 по 12 лютого 2018 року в м. Каховка відбулись змагання серед спортсменів з обмеженими функціональними можливостями. Організатори заходу: Каховська філія регіонального центру «Інваспорт», відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради при підтримці адміністрації ДЮСШ Каховської міської ради та стадіону «Авангард» ПАТ «КЗЕСО».
10 лютого в спортивній кімнаті стадіону «Авангард» відбулись змагання з настільного тенісу серед дітей за програмою Спартакіади «Повір у себе». За результатами змагань перше місце посіла Міхеєнко Ангеліна, друге місце - Смашнов Кирило, третє місце - Зеленько Андрій. Переможець змагань виборов право на участь в обласній Спартакіаді «Повір у себе» з настільного тенісу, яка відбудеться 22 лютого в м. Херсоні.
11-12 лютого в шаховій кімнаті ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста 2018 року з класичних шахів серед паралімпійців. Перше місце у загальному заліку посів Захаров Костянтин. Серед дітей перше місце посів Шевченко Владислав, друге місце - Міхеєнко Ангеліна, третє місце - Смашнов Кирило. Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а переможець змагань у загальному заліку з шахів - кубком.