Середа 19 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховчанин – чемпіон України з легкої атлетики серед юніорів.

14.02.2018

6-7 лютого 2018 року у Сумах відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. За підсумками змагань були відібрані кандидати на участь в двох міжнародних матчевих зустрічах - 24-25 лютого у Мінську (Білорусь-Азербайджан-Латвія-Естонія-Іспанія-Ізраїль-Туреччина-Україна-Литва), а також 13 травня в Ізраїлі (Ізраїль-Україна-Румунія-Кіпр).
Цікаво було спостерігати за атлетами та радіти перемозі нашого земляка Максима Пантелеєва, який виборов звання чемпіона країни з бігу на дистанції 1500 метрів. Максим вихованець відділення легкої атлетики Каховської ДЮСШ (перший - тренер Валерій Кучеренко), зараз продовжує навчання та вдосконалює спортивну майстерність у Києві.
Щиро вітаємо Максима з заслуженою перемогою та бажаємо йому здолати нові спортивні вершини!