П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУТО НА КООРДИНАЦІЙНІЙ РАДІ

27.04.2015

22 квітня 2015 в приміщені Каховського міськвиконкому відбулось чергове засідання міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва при виконавчому комітеті міської ради. Засідання провів голова координаційної ради, заступник міського голови Віталій Чернявський. Питання, які розглядались на засіданні: 1. Про підсумки роботи міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва при виконавчому комітеті міської ради в І кварталі 2015 року (В.Чернявський); 2. Про участь козацьких організацій в міських заходах до Дня Перемоги та презентація відеофільму "Святкування 9 травня 2014 року в Каховці" (В.Зубков); 3. Про проведення 25 квітня 2015 року міської екологічної акції "Козацька толока 2015" (М.Огданець); 4. Про участь міської делегації козаків та козачат в обласних урочистостях на території Кам’янської Січі (с. Республіканець Бериславського району) (В.Зубков, М.Семенов); 5. Презентація відеофільму "Козаку Олексі Баранову ювілей!" та відеоролику "Маленькі історії Великої України - гетьман в чорному оксамиті" (О.Глущенко). Під час засідання координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва піднімались та розглядались також питання пов’язанні з участю козацьких організацій 2 травня на с/к "Олімпійський" в традиційній молодіжній спартакіаді, присвяченій 70-річчю Перемоги; про підготовку міської команди козачат до участі 3-5 червня (біля Тягинки) в обласному етапі гри "Сокіл" ("Джура"); про попередні підсумки патріотичної акції "Здай макулатуру - підтримай українську армію"; про перейменування вул. К.Лібкнехта (або іншу) у вул. Гетьмана Богдана Ружинського; про участь (в квітні-травні) в патріотичній поздоровній акції "Україна - ветеранам війни" тощо. Під час засідання Віталій Чернявський презентував присутнім членам коордради нову поздоровну картку "70 років з Дня Перемоги", яку відділ культури підготував каховчанам і в першу чергу ветеранам війни до свята.