UKR
П'ятниця 28 Лютого 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КОЗАЦЬКА ТОЛОКА


28.04.2015

У минулу суботу на міській набережній, біля пам’ятного знаку на честь гетьмана Богдана Ружинського, при підтримці координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва відбулася козацька толока. Чому козацька - тому що ініціаторами виступили козацькі організації міста. Традиційно, протягом багатьох років у квітні козаки і козачата Каховської паланки УДЮТ "Січ" та ММГО "Молода Січ" збираються на набережній Каховки для наведення чистоти та порядку. В цьому році до козаків долучилися і інші небайдужі громадяни міста, члени різних громадських організацій, загалом в акції прийняло участь більше тридцяти чоловік. Прибрали сміття, висадили квіти, кущі, заснували козацьку дубову алею. Дубки принесли з собою активісти ГО "Солідарна Україна" і активно включилися в роботу. А активістам "Правого сектору" прийшлося ще й відповідати на запитання перехожих. Транспорт для вивезення сміття оперативно надало Комунальне підприємство "КТП".
А після доброї роботи що найкраще - смачний, виготовлений на вогнищі, куліш. За куліш потрібно сказати окремо: до нас звернулася ГО "Об’єднання "Самопоміч"", яка проводила суботник одночасно з нами, але в Світлово, і запропонувала нам зварити куліш на всіх, надала продукти, а козаки зварили добрий, такий, що і за вуха від нього не відтягнеш, - куліш.
Отак в чудовий, весняний день ми попрацювали на місцеву громаду. Закликаємо всіх патріотів Каховки також долучитися до весняного прибирання міста, почавши зі свого двору та прилеглої території.


Фотографії Олександра Глущенка

 

Фото: